تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۷:۳۵
کد مطلب : 37465
به بهانه یک انتقاد:

هدیه منطقه آزاد اروند در آستانه روز خبرنگار/خبرنگار عصر آبادان پای میز محاکمه!

عصر آبادان: منطقه آزاد اروند طی روزهای گذشته با طرح شکایت در دادگاه عمومی خواستار برخوردقضایی با خبرنگار پایگاه خبری عصرآبادان شده است.

46931_635427400743205861_s2

به گزارش عصر آبادان ، وب سایت خبری تحلیلی رهیاب نیوز خوزستان صبح امروز در مطلبی نوشت:

منطقه آزاد اروند طی روزهای گذشته با طرح شکایت در دادگاه عمومی خواستار برخوردقضایی با خبرنگار پایگاه خبری عصرآبادان شده است.

منطقه آزاد اروند که  مثلا پسوند آزاد! را یدک می کشد به بهانه انتشار خبری در خصوص انتقاد ازهزینه های برگزاری یک مراسم در این منطقه اقدام به طرح شکایت از این پایگاه خبری در مراجع قضایی کرده است تا در آستانه روز خبرنگار با دست پر به استقبال این روز فرمالیته برود و نشان دهد با شعار و پسوند و پیشوند گذاری ممکن است خرید خودرو برای متمولان آزاد شود ولی از این رهگذر خیری به فرهنگ و اطلاع رسانی آزاد نخواهد رسید.

اصولا مدعیان آزادی چه از نوع دانشگاه و چه از نوع منطقه اش نشان داده اند که طاقت شنیدن انتقاد را ندارند و در مواجه با نقد به جای شفاف سازی، سخت ترین و البته پرهزینه ترین  راه های ممکن را برای خود برمی گزینند.

همانطور که در ماه های گذشته شکایت های صورت گرفته توسط سازمان های مختلف در دولت تدبیر و امید از خبرنگاران خوزستانی به جایی نرسید ،در این مورد نیز عدم موفقیت این سازمان در نقره داغ کردن خبرنگاران بسیار محتمل است لکن می بایست نکاتی را به اختصار به اطلاع مدیران و مسئولین سازمان های مختلف علی الخصوص از نوع آزادش برسانیم:

اولا:تبعات این دست اقدام ها درنزد افکار عمومی برای سازمان و دستگاه مربوط به شما بسیار سنگین تر از این قبیل شکایت ها از خبرنگاران گمنام خواهد بود.

ثانیا:پیشنهاد می شود این قبیل دستگاه ها که طاقت شنیدن سخن مخالف و انتقاد را ندارند حتما از یک مشاور رسانه ای بهره ببرند چرا که شیوه پاسخگویی به شبهات اگر از دایره فضای حرفه ای رسانه ها خارج شود ممکن است گریبان مسئولین محترم این سازمان های کم صبر و حوصله را نیز بگیرد!

ثالثا:قطعا این شیوه برخورد مصداق همان ضرب المثل معروف است که شخصی می خواست ابرویش را درست کند چشمش را کور کرد چرا که این سازمان ها به همین سادگی برای خود مخالف تراشی می کنند و قطعا ضرر این مخالف تراشی ها برای مدیران این سازمان ها بیشتر از شکایت از یک خبرنگار گمنام خواهد بود.

رابعا:عجب سلیقه ای دارند این مسئولین منطقه آزاد اروند مرحبا بکم! در آستانه روز خبرنگار چه تحویلی گرفته اند خبرنگاران را…

 1. بینام می‌گه:

  عصر آبادان هشت سال عمو محمود با رفقاش ثروت این دو شهر رو غارت کردن اون موقع کجا بودی تو!!! خدا نکنه شما مخالف یکی بشی اینقد تخریبش میکنی انگار خودت امامزاده ای! برو از خدا بترس. خجالت خجالت

 2. ناشناس می‌گه:

  عصر آبادان سودی از منطقه آزاد نبرده واسه همین فقط داره تخریب میکنه. عصر آبادان تو هم دلت به حال مردم نسوخته!

 3. ناشناس می‌گه:

  نوش جونت عصر آبادان چرا تو دوره احمدی نژاد از دزدیا حرف نمیزدی و اون روزا پیدات نبود!

 4. کریمی می‌گه:

  دستشان درد نکند دندتان نرم

 5. ناشناس می‌گه:

  فرهنگ در منطقه … با مدیریت ضعیف … زاده رو به مرگ است !
  از قراردادهای صوری و پشت پرده آقا زاده هنری … تا پرداختهای ناشی از روابط فامیلی و شخصی و بکارگیری افراد بد سابقه و فاسد اقتصادی در مدیریت شهری و … مثل فـ.. و اشخاص همفکر و مرتبط با فتنه گران مثل پـ… ، امـ و … و ر.. همگی حکایت از مرگ فرهنگ دارد!
  حزب الله …کجائید تا کی سکوت ؟
  بـ..ی ها اخراج میشوند و بی نشان ها می آیند چرا؟

 6. اشنا می‌گه:

  عصرابادان بازهم…………

 7. مولودی می‌گه:

  پرسش از هزینه های میلیاردی بی خاصیت تشویش اذهان عمومی است و یا مصاحبه مسوول حقوقی منطقه وتوصیه ایشا ن مبنی بر نفروختن املاک که باعث تورم میگردد و کسی نمی تواند یک الونک اجاره نماید . براستی چرا ما سوراخ دعا را گم کرده ایم .

 8. ابری می‌گه:

  تا دنده تان نرم شود. می خواستید مثل خیلی از ادم های فرصت طلب که در این شهر رسانه در اختیار دارند شما هم چهار تا معلق می زدیدبرای این جور رو زها مثلا :چریک پیر می تازد . چریک پیر در کنار ناصر تقوایی و ۶ ماه هم توی صفحه اول نگهش می داشتید. خوب مگه چی میشد.

 9. سلام رفیق می‌گه:

  حالا حالا منتظر شگفتی های این سازمان عریض و طویل باید بود چرا اینکه آزادی در منظر این طیف با سرکوبی اندیشه همیشه توام است

 10. منتقد می‌گه:

  ابتدا عرض کنم که طی این چند وقتی که بنده سایت شما رو بعضی وقتها دنبال میکنم ماموربیتی جز تخریب مسئولینی مدنظر نداشته اید. دریغ حتی از یک پیشنهاد یا انتقاد سازنده؛ حتی کار به جایی رسید که کار را شخصی و وارد حریم مسئولین هم شده اید.