تاریخ انتشار خبر: ۳ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۵:۲۶
کد مطلب : 105579

هدیه پهپادهای موشک انداز به داعش+ عکس

نخستین هواپیماهای بدون سرنشین گروه تروریستی داعش اوایل هفته جاری بر فراز میدان های نبرد استان غربی الانبار در عراق دیده شدند. عراقی ها می گویند دو پهپاد این گروه تروریستی را ساقط کرده اند.

 به نقل از پایگاه صهیونیستی “دبکا”؛ غیرنظامیان مسلح عراقی ادعا کرده اند که دو عدد پهپاد داعشی را در حین جاسوسی در ناحیه غربی استان الانبار ساقط کرده اند.

به گزارش میزان این پهپاد ها نشان می دهد کشورهای حامی داعش (صهیونیستی،عربی، غربی) با توجه به شکست های میدانی داعش فن آوری های جدیدی به این گروهک تروریستی هدیه داده اند.

بنابر این گزارش، آزمایش بر روی این دستگاه ها نشان داد که دوربین هایی برای جاسوسی از ارتش و غیرنظایان مسلح عراقی در این هواپیماهای بدون سرنشین کار شده بود که توانایی ارسال لحظه ای تصاویر گرفته شده به مراکز فرماندهی گروه تروریستی داعش را دارد.

داعش در آستانه دستیابی به پهپادهای موشک انداز + عکس

دبکا پایگاه خبری وابسته به رژیم صهیونیستی نوشت: نخستین حضور این هواپیماها در فلوجه و حدیثه بود – مناطقی که در دست داعش است – که سبب تعجب همگانی بین نیروهای زمینی ارتش عراق شد.

منابع نظامی-صهیونیستی “دبکا فایل” گزارش داده اند که چندین هفته پیش، سازمان های جاسوسی آمریکا از آغاز به ساخت “یو ای وی” (هواپیمای بدون سرنشین) در کارخانه صنعتی نظامی وابسته به گروه تروریستی داعش، خبر دادند.
به گزارش میزان گفته می شود در این پایگاه متخصصان غربی و صهیونیستی به تولید پهپاد برای این گروهک تروریستی مشغواند.

داعش در آستانه دستیابی به پهپادهای موشک انداز + عکس

دبکا پایگاه خبری امنیتی صهیونیستی در گزارش خود اعتراف کرده است: ساخت پهپاد ممکن است کار دو گروه باشد ۱-مهارت افسران پیشین ارتش عراق که اکنون بخشی از ساختار فرماندهی داعش هستند.۲-متخصصان اروپایی و آمریکایی که به عضویت داعش درآمدند و اکنون تجارب خود را در ساخت هواپیماهای بدون سرنشین در اختیار این گروه تکفیری-تروریستی قرار می دهد.

نتایج آزمایش های اولیه حاکی از آن است که هواپیماهای ساقط شده توان پوشش مسافت ۶۹ کیلومتری از فلوجه تا بغداد را دارد.
منبع میزان