تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۹:۰۷
کد مطلب : 73447
آیت الله جزایری:

هرکس راهکاری برای حل معضل ریزگردها به ذهنش می رسد برای ما بنویسد/مسئولین خوزستانی برای حل این بحران نشست مشترک برگزار کنند

امام جمعه اهواز اظهار داشت:از همه درخواست داریم هرکس هر راه حلی به ذهنش می رسد برای ما بنویسد گاهی افرادی که متخصص نیستند حرفهای خوب و عملیاتی را خدا بر زبانشان جاری می کند.

 

 

آیت الله جزایری امام جمعه اهواز در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلای امام خمینی اهواز اظهار داشت:با توجه به وضعیت خاص اب و هوایی که به آن مبتلا بودیم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز با شکوه بود از همه مردم قدردانی و تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه عنایت خاص مقام معظم رهبری به خوزستان بسیار حائز اهمیت است ادامه داد:از رهبر معظم انقلاب تشکر ویژه می کنیم که در خصوص  ریزگردها در خوزستان توجه خاصی فرمودند هیات دولت را مکلف کردند تا در این راستا اقدامی کند.

آیت الله جزایری  تاکید کرد:حرفهایی بی منبع و مفت درباره ریزگردها در برخی پیامک ها رد و بدل می شود که محتوای این پیام ها روحیه مردم را تضعیف می کند به جای اینکه امید بدهند سعی می کنند مردم را بترسانند این کار گناه است منافقین چنین کاری می کنند.

وی ادامه داد:از همه درخواست داریم هرکس هر راه حلی به ذهنش می رسد برای ما بنویسد گاهی افرادی که متخصص نیستند حرفهای خوب و عملیاتی را خدا بر زبانشان جاری می کند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد:پیشنهاد ما این است که مسئولین استانی خصوصا استاندار و معاونینش ، نمایندگان استان در مجلس ، ائمه جمعه و خوزستانی های مقیم تهران یک نشست مشترکی با هم داشته باشند در سایه اتحاد خیلی از کارها پیش می رود.

رهیاب نیوز