تاریخ انتشار خبر: ۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۲:۱۴:۴۵
کد مطلب : 84028
نصاری،عضو شورای شهر آبادان:

هر کس آشنای اعضای شورا باشد برایش آسفالت می کنند/حادثه کادوس فراموش نشود

عصر آبادان: یک عضو شورای شهر آبادان از بی نظمی سازمان عمران شهرداری انتقاد کرد.

به گزارش عصر آبادان ، مریم نصاری عضو شورای شهر آبادان ، در جلسه علنی این شورا که با حضور خبرنگاران برگزار شد ، اظهار داشت: حادثه کادوس را نباید فراموش کنیم و اگر خدایی نا کرده دوباره این حادثه تکرار شود در سطح شهر مشکلات فراوانی برای شورای شهر و شخص شهردار به وجود خواهد آورد.

وی افزود: متأسفانه ۳ خودرو سازمان آتش نشانی برای تعمیر فرستاده شده اند اما به دلیل کمبود بودجه توان به کارگیری مجدد خودرو ها را ندارند.ضمن اینکه تجهیزات انفرادی قانوناً هر ۲ سال یکبار باید تعویض شوند اما به دلیل مشکلات مالی امکان تعویض وجود ندارد.

نصاری همچنین به گلایه های شهروندان از وضعیت موجود اشاره و خاطرنشان کرد: بسیاری از مراجعین در خصوص نخاله های مرکز شهر گله می کنند ، ما شاهد هستیم که در خیابان های باریک مرکز شهر بعضاً اقدام به ساخت و ساز کرده اند و نخاله های ناشی از آن را در خیابان های مرکز شهر رها نموده اند که نیاز است توجه جدی به این موضوع صورت گیرد.

این عضو شورای شهر یادآور شد: تمام پارک ها و فضای سبز منطقه ۲ خشک شده است و با اینکه ما برای ساخت پارک ها و فضای سبز هزینه می کنیم ولی در حفظ و نگهداری آن تلاشی نداریم . انتظار ما از مدیر منطقه ای به وسعت منطقه ۲ بیش از این ها است.

وی گفت: بنده ناظر منطقه ذوالفقاری هم هستم ، اکثر ساکنین منطقه از وضعیت آسفالت معابر گله مند هستند . سازمان عمران نظمی برای کار خود ندارد و هرجایی که در آن آشنایان اعضای شورا باشد ، آنجا را برایش آسفالت می کنند.