تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۱:۲۱:۳۲
کد مطلب : 93934

هشدار درباره تور خاص پاریس برای برخی دانشجویان ایرانی +عکس

اخیرا در شبکه اجتماعی فیسبوک برای دانشجویان ایرانی پیغامی مبنی بر تور دو روزه پاریس انهم با مبلغ ۲۵ یورو فرستاده میشود که در ابتدای امر بسیار جالب بنظر میرسد در حالیکه در بخش دیگری از صفحه فوق نوشته شده است که حامی مالی این امر گروه های ضد انقلاب هستند.

به نقل از خبرگزاری دانشجو، اخیرا در شبکه اجتماعی فیسبوک برای دانشجویان ایرانی پیغامی مبنی بر تور دو روزه پاریس آن هم با مبلغ ۲۵ یورو فرستاده میشود.

 بر اساس این گزارش، در ابتدای امر این موضوع بسیار جالب بنظر میرسد در حالیکه در بخش دیگری از صفحه فوق نوشته شده است که حامی مالی این امر گروه های ضد انقلاب هستند.

در تبلیغات این مجموعه آمده است: «مخالفان ایران قصد دارند تا تظاهراتی علیه این کشور برپا کنند. دلیل ارزان بودن سفر حمایت مادی مخالفان از این برنامه است. این تظاهرات برای مقاصد صلح آمیز برگزار می‌شود و هدف آن ایجاد جامعه مدنی و تغییرات دموکراتیک در ایران است تا آزادی‌های فردی در این کشور محقق شود.»
جالب اینجا است طی روزهای گذشته و با افشا شدن جریان پشت پرده این تور، تعدادی از دانشجویان خارج کشور از حضور در این سفر به اصطلاح “تور پاریس گردی” انصراف دادند.