تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , تیر, ۱۳۹۳ | ۰۰:۰۵:۲۰
کد مطلب : 35633
در نهمین روز از ماه مبارک رمضان؛

هشدار رهبر انقلاب به کارگزاران نظام: جریان‌های مؤمن را با شعار اعتدال کنار نزنند

مسئولان و کارگزاران نظام با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

13930416_1226897

به گزارش عصر آبادان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در نهمین روز از ماه مبارک رمضان، مسئولان و کارگزاران نظام با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 

چکیده بیانات معظم له:

 

دشمن در میدان‌های واقعی برای مقابله با جمهوری اسلامی نتوانست کاری کند/ جبهه استکبار غیر از دو عامل مادی تهدید نظامی و تحریم هیچ در اختیار ندارد. در زمینه تحریم و تهدید نظامی هم دستش خالی است و کارش این است که دستگاه محاسباتی ما را خراب کند/ این جنگ نرمی است که از چندسال پیش گفتیم.

 

هی می‌گویند اسرائیل تهدید نظامی می‌کند و آمریکا مانع می‌شود/ علت مانع شدن این است که حمله برایشان مقرون به صرفه نیست/ قاطع می‌گویم حمله نظامی به جمهوری اسلامی برای هیچ کشوری مقرون به صرفه نیست.

 

همه بدانند بنده دولت را حمایت و تأیید می‌کنم و از همه توانم برای کمک به دولت استفاده می‌کنم و به مسئولان بلندپایه آن اعتماد دارم/ به مسئولان دولت هم عرض می‌کنم اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند.

 

شعار دولت که اعتدال است، شعار خوبی است/ سفارش می‌کنم مراقب باشید جریان‌های مؤمن را با شعار اعتدال کنار نزنند/ در خطرها این‌ها هستند که سینه سپر می‌کنند.

 

در مسأله هسته‌ای طرف مقابل به مرگ گرفته که به تب راضی باشد/ در مذاکره باید به نیاز آینده کشور توجه کرد/ ما به تیم مذاکره کننده اعتماد داریم و مطمئنیم آن ها اجازه دست‌اندازی به حقوق ملت را نخواهند داد.

  1. ....k می‌گه:

    من غلام امام سید علی هستم