تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , آبان, ۱۳۹۴ | ۲۰:۰۸:۳۲
کد مطلب : 103942

هلاکت فرمانده نظامی نورالدین زنکی در حلب+تصاویر

منابع رسانه ای سوریه از هلاکت فرمانده نظامی گروه تروریستی تکفیری “حرکت نورالدین زنکی” در نبردهای جاری در محور جنوبی شهر حلب خبر داده اند.

منابع رسانه ای سوریه از هلاکت فرمانده نظامی گروه تروریستی تکفیری “حرکت نورالدین زنکی” در نبردهای جاری در محور جنوبی شهر حلب خبر داده اند. بنابر این گزارش، در درگیریهای روز گذشته میان رزمندگان محور مقاومت و گروههای تروریستی تکفیری – بین المللی در جنوب و جنوب غربی شهر حلب “حسن معیکه” فرمانده ارشد این گروه مورد اصابت ترکش قرار گرفته و در دم به هلاکت رسیده است.

هلاکت فرمانده نظامی نورالدین زنکی در حلب+تصاویر
در پی هلاکت این فرد، گروه نورالدین زنکی با انتشار بیانیه ای، وی را از نخستین تروریستهایی معرفی کرده که از نخستین روزهای بحران تروریستی تکفیری در سوریه سلاح بدست گرفته و به کشتار نظامیان سوریه و حمله به مراکز نظامی و جنایت علیه مردم سوریه پرداخه است. لازم به ذکر است که با گذشت یک ماه از عملیات بزرگ “محرم – انتقام سخت” در محور جنوبی شهر حلب، بر اساس آخرین آمارهای موثق، تعداد تلفات انسانی وارد آمده به تروریستهای تکفیری بیش از ۲ هزار کشته و ۳۵۰۰ زخمی شامل دهها تن از فرماندهان و رهبران اصلی آنها عنوان و منطقه ای به وسعت بیش از ۶۰۰ کیلومتر مربع نیز از حضور آنها پاکسازی شده است.
هلاکت فرمانده نظامی نورالدین زنکی در حلب+تصاویر