تاریخ انتشار خبر: ۸ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۱۴:۵۱:۰۴
کد مطلب : 19175

همایش روابط عمومی الکترونیک در خوزستان آغاز شد

همایش روابط عمومی الکترونیک با حضور مسئولان و اعضای روابط عمومی‌های ادارات و ارگان‌های دولتی کار خود را در اهواز آغاز کرد.

خبرگزاری فارس: همایش روابط عمومی الکترونیک در خوزستان آغاز شد

عصر آبادان – همایش روابط عمومی الکترونیک خوزستان با حضور مسئولان و اعضای روابط عمومی‌های ادارات و ارگان‌های دولتی در اهواز آغاز شد.

این همایش صبح امروز در سالن اجتماعات سردار سرلشکر شهید علی هاشمی استانداری خوزستان کار خود را آغاز کرد و تا عصر امروز نیز ادامه خواهد داشت.

در همایش روابط عمومی الکترونیک عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان نیز حضور دارد و قرار است برای شرکت کنندگان در این برنامه سخنرانی کند.

نخستین همایش روابط عمومی الکترونیک از سوی روابط عمومی استانداری خوزستان برگزار می‌شود و مجری آن جهاد دانشگاهی استان است.

نخستین همایش روابط عمومی الکترونیک استان خوزستان به مدت یک روز با حضور مسئولان و اعضای روابط عمومی‌های ادارات و ارگان‌های دولتی برگزار خواهد شد.

در این همایش قرار است ۲۵۰ نفر از مسئولان و اعضای روابط عمومی‌های ادارات و ارگان‌های دولتی آموزش‌های لازم را درباره روابط عمومی الکترونیک فرا گیرند.

همچنین در همایش روابط عمومی الکترونیک خوزستان تعدادی از خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان نیز حضور دارند تا در این موضوع آموزش ببینند.

 

 

فارس