تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۴:۲۸
کد مطلب : 27581

همایش منتقدان ژنو برگزار می شود

مسئول روبط عمومی «کمیته صیانت از منافع ایران» از برگزاری همایش منتقدان توافق ژنو با عنوان «دلواپسیم»خبر داد.

به گزارش  دانا  علیرضا متاجی مسئول روابط عمومی «کمیته صیانت از منافع ایران» از برگزاری همایش منتقدان توافق ژنو خبر داد و گفت: در آستانه مذاکرات هسته‌ای اردیبهشت‌ماه میان ایران و گروه ۱+۵ و آغاز نگارش رسمی توافق گام نهایی در این دور از مذاکرات هسته‌ای، هفته آینده همایش منتقدان توافق ضعیف توسط جمعی از تشکل‌های دانشجویی و حوزوی و مجموعه‌های مردمی برگزار خواهد شد.
وی افزود: این همایش شنبه ۱۳ اردیبهشت‌ماه و در ایام شهادت استاد شهید مطهری و بزرگداشت مقام استاد برگزار می‌شود و ده‌ها نفر از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه و نمایندگان مجلس در آن شرکت خواهند داشت.

مسئول روابط عمومی «کمیته صیانت از منافع ایران» در مورد عنوان انتخاب شده برای همایش نیز اظهار داشت: عنوان انتخاب شده برای این گردهمایی توسط تشکل‌های دانشجویی و مردمی برگزار‌‌کننده، «دلواپسیم» ‌است و در این برنامه نگرانی‌های اساتید نسبت به انعقاد توافقی ضعیف که متضمن حفظ منافع کشور نباشد، تبیین خواهد شد.

متاجی در پایان خاطرنشان کرد: اطلاعات تکمیلی پیرامون برنامه‌های این گردهمایی و چهره‌های برجسته شرکت کننده در آن، در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/