تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۵:۴۵:۳۶
کد مطلب : 84809
آیت‌الله جزایری در خطبه‌های نماز جمعه اهواز:

همه اقشار از معلم تا کارگر و نیروی انتظامی، باید در خدمت اسلام باشند/بعضی ها برای ژست گرفتن از کالاهای خارجی استفاده می کنند

خطیب نماز جمعه اهواز گفت:همه اقشار از معلم تا کارگر و نیروی انتظامی ما باید در خدمت اسلام باشد اینکه بگویند شما چه کار به اسلام دارید و وظیفه شما عمل به قانون است حرف درستی نیست و واقعیت ندارد.

آیت‌الله محمدعلی موسوی جزایری خطیب این هفته نماز جمعه اهواز با تبریک روز کاگر اظهار داشت:آقایان تا تولید و دسترنج کارگران خودمان هست از کالاهای خارجی استفاده نکنید.

وی ادامه داد:این بالاترین قدردانی و احترام به کارگران است و موجب اشتغال برای جوانان بیکار شما می شود بعضی ها برای ژست گرفتن از کالاهای خارجی استفاده می کنند می خواهند بگویند ما پولدار و گردن کلفت هستیم.
نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد:آیا استفاده از کالای خارجی و استفاده نکردن از  تولیدات داخلی کار درستی است؟ به وجدان خودمان مراجعه کنیم جوابش روشن است.
وی با اشاره به اینکه تنها با به به و چه چه پیشرفت نمی کنیم افزود:با انتقاد کردن از تولیدات داخلی زمینه اصلاح آنها را فراهم کنید تا استانداردهای جنس ایرانی بالاتر برود ما مخالف این نیستیم این انتقاد سازنده است.
آیت الله جزایری تصریح کرد:همه اقشار از معلم تا کارگر و نیروی انتظامی ما باید در خدمت اسلام باشد اینکه بگویند شما چه کار به اسلام دارید و وظیفه شما عمل به قانون است حرف درستی نیست و واقعیت ندارد.
وی اضافه کرد:جمهوری اسلامی یعنی اینکه فرد فرد این ملت در خدمت اسلام ناب محمدی است.
 منبع:رهیاب