تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۴:۳۰
کد مطلب : 52704

هواداران احمدی‌نژاد در نمایشگاه مطبوعات +عکس

مجتمع رسانه ای هما با نصب بنری از تصویر تمام قد محمود احمدی نژاد در نمایشگاه مطبوعات حضور پیدا کرده است.

هواداران محمود احمدی‌نژاد در غرفه‌ای با عنوان «مجتمع رسانه‌ای هما» در نخستین نمایشگاه مطبوعات دولت یازدهم حضور دارند.

مجتمع رسانه ای هما با نصب بنری که تصویر تمام قد محمود احمدی نژاد را به همراه جمله ای از او نمایش می دهد، در نخستین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های دولت یازدهم حضور پیدا کرده است.

هواداران احمدی‌نژاد در نمایشگاه مطبوعات +عکس

واژه «هما» متشکل از سرواژه های «هواداران محمود احمدی نژاد»، نامی است که گروهی از هواداران محمود احمدی نژاد و همکاران سابق او برای فعالیت های رسانه ای خود انتخاب کرده اند. این گروه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هم فعالیتی مستمر دارند.

«هواداران محمود احمدی نژاد» چندی پیش هم در روز ششم آبان ماه، همزمان با سالروز تولد رئیس جمهور سابق، اقدام به انتشار یک روزنامه کردند؛ روزنامه ای که به صورت اینترنتی منتشر شد و امروز (۱۸ آبان ماه) نیز نهمین شماره اش در فضای مجازی با نشانی homadaily.ir قابل مشاهده است.

در صفحه پایانی این روزنامه هشت صفحه ای، شناسنامه روزنامه درج شده و در آن ذکر شده است که مجتمع رسانه ای هما (هواداران محمود احمدی نژاد) صاحب امتیاز، و حامد درودیان مدیرمسئول این روزنامه هستند. این در حالی است که تا این لحظه هیأت نظارت بر مطبوعات و معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز داشتن چنین رسانه ای را تأیید نکرده اند.(ایسنا)

منبع: جام جم