تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۳:۵۱:۰۹
کد مطلب : 96637
تکرار یک سناریوی لجوجانه؛

هیئت رئیسه شورای شهر آبادان ، جلسه بررسی استعفای شهردار را ترک کردند/ یک عضو شورا: تخلف شده است

عصر آبادان: جلسه بررسی استعفای شهردار یک بار دیگر نا تمام ماند.

به گزارش عصر آبادان سرانجام پس از کش و قوس های فراوان ظهر امروز ، جلسه رسیدگی به استعفای شیرازی شهردار آبادان با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

بنابر این گزارش اما هیئت رئیسه به جای بررسی این موضوع به بررسی لوایح از پیش فرستاده شده پرداخت و بیشتر زمان جلسه به این بهانه سپری شد. این در حالی است که شهردار استعفا داده و قصد جدا شدن از شهرداری را دارد و رسیدگی به لوایح در این مقطع چندان توجیه پذیر نیست.

نکته مهم اما از زبان عضو شورای شهر آبادان که با عصرآبادان گفت و گویی ترتیب داده خواندنی است. مکوندی در این باره به خبرنگار ما گفت: زمان رسیدگی به استعفای شهردار که شد شش نفر از اعضای شورا که رئیس شورا هم در بین آنها بود جلسه را ترک کردند تا جلسه و موضوع رسیدگی به استعفای شیرازی نا تمام بماند.

وی افزود: هفت نفر اکثریت اعضای شورا با استعفای شیرازی موافقت و حتی سرپرست بعد از وی را هم انتخاب کرده اند اما ظاهراً این افراد نمی خواهد به رای اکثریت احترام بگذارند و با این شیوه جلسه را به هم زدند.

این عضو شورای شهر در ادامه تصریح کرد: رئیس شورا توان مدیریت شورای شهر آبادان را ندارد و اتفاق امروز نشان داد شورای شهر تا چه اندازه از نظم و انضباط و قانون فاصله گرفته است.

مکوندی خاطر نشان کرد: واضح است که هیئت رئیسه و شخص رئیس شورا تخلف کرده اند و هفت نفر باقیمانده با امضای صورتجلسه و رای به استعفای شهردار قصد دارند این موضوع را تا حصول نتیجه دنبال کنند.

وی افزود: نامه موافقت با استعفای شهردار آبادان که توسط اکثریت اعضای شورا امضاء شده را به نهادها و مراکز مربوطه مانند استانداری ، فرمانداری ویژه و اداره اطلاعات فرستاده ایم تا تخلف صورت گرفته توسط رئیس شورا و اعضای همراهش به اثبات برسد.