تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۷:۳۴:۱۴
کد مطلب : 64744
عضو شورای شهر :

هیات رئیسه تا الان به وظیفه خود عمل نکرده است/طرح سوال از شهردار موضوعیت نداشت

سید محمد جواد رضوی گفت:این وظیفه هیات رئیسه شوراست هیات رئیسه باید شهردار را ملزم به پاسخگویی کند نظر ما این است که هیات رئیسه تا الان به وظیفه خود عمل نکرده است.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ، سید محمد جواد رضوی عضو شورای شهر در گفتگو  با رهیاب در خصوص طرح سوال از شهردار اظهار داشت: یکی از سوالاتی که مطرح کردند اجرای پل سوم است این پروژه ضرورت و نیاز شهر بود و از ابتدای شورای چهارم مدنظر همه اعضای شورا قرار داشت در خصوص هزینه هایی که بر بودجه شهرداری وارد کرده است هم هزینه های آن با نظر اعضای شورا شهر بوده است.

وی ادامه داد:دو هفته قبل از طرح این سوال ۶ میلیاردتومان برای این پروژه شهردار از شورا مصوبه گرفت یعنی سازوکارهای قانونی طی شده است البته بنده هم معتقدم هرکاری باید با حداقل هزینه انجام شود و برای این کار بایدکار کارشناسی صورت بگیرد.

رضوی گفت:آنچه من به از اوایل آن معترض بودم اصل این پل نیست اعتراضم این بود که چرا برنامه مطالعاتی این پل از آغاز انجام نشد بنده از کسانی بودم که مخالف افزایش بودجه این طرح بودم

وی اضافه کرد:کسانی که امروز سوال از شهردار را مطرح کردند خودشان در جهت افزایش بودجه این پل تلاش کردند بنابراین طرح سوالی که دوهفته قبل خودتان مصوب کردید موضوعیت ندارد.

عضو شورای شهر در خصوص اینکه اقای شهردار تا امروز به شورا پاسخگو بوده است تاکید کرد:این وظیفه هیات رئیسه شوراست هیات رئیسه باید شهردار را ملزم به پاسخگویی کند نظر ما این است که هیات رئیسه تا الان به وظیفه خود عمل نکرده است.

منبع: رهیاب