تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۰۹:۱۹:۴۰
کد مطلب : 33098
حامدزمانی در اهواز:

هیج راه برگشتی نگذاشتم چون اول راه نیستم/مسیرحرکت من مذهبی و انقلابی است

حامد زمانی خواننده محبوب کشورمان در گفتگو با خبرنگار ما از تنها مشوق خود به نام هدف در این مسیر نام برد.

به گزارش عصر آبادان؛ به نقل از اهواز نوین، حامد زمانی خواننده محبوب کشورمان در گفتگو با خبرنگار ما از تنها مشوق خود به نام هدف در این مسیر نام برد و از انگیزه های حضور و حرکت در مسیر ارزش های انقلابی و دینی خود به لحاظ حرفه ای از سال۸۴  تا کنون سخن گفت که بخشی از آن را در اختیار مخاطبان قرار داده ایم:

باتوجه به اینکه بیشتر مخاطبین شما از قشر مذهبی هستند و به نوعی سبک موسیقی شما را به سبک موسیقی پاپ ترجیح میدهند خودتون چقدر احتمال می دهید که حامد زمانی در راه و هدفش ثابت قدم بماند و این مسیر را ادامه بدهد؟

42897_635385075045502601_s

نکته اولی که باید گفته شود این است که ، سبک موسیقی من هم از نوع پاپ هست ولی به لحاظ محتوایی متفاوت از سبک هایی دیگر است ولی من هم پاپ می خوانم .

نکته دوم اینکه فکر نمی کنم پاپ خواندن من ربطی به ادامه دادن کار و ماندن در این مسیر داشته باشد و به امید خدا اگر توفیق داشته باشم در این راه ماندگارم و اگر نه هم نمی مانیم و نمی خوانیم.

بعضی خواننده ها با شعر و ترانه های انقلابی شروع کردند ولی متاسفانه وسط راه روحیه ، فضا و آهنگ های آنها دستخوش تغییرات شد ، مردم به چه میزان می توانند امیدوار باشند حامد زمانی امروز تغییر پیدا نکند؟

ما هیچ راه برگشتی نگذاشتیم زیرا ما اول راه نیستیم و تا کنون سه یا چهار ساله که می خوانیم و حدودا ۸۰ یا ۹۰ تراک از آهنگ های من بیرون آمده  ما تقریبا وسطای راه هستیم ، صرفا این نیست که آمده باشیم بخوانیم و برویم سراغ کار خودمان، ما هستیم چون کارمان اینجاست و هدف ما انقلاب ، مردم و دین است ، ما سمت مردم و انقلابیم و به امید خدا همین سمت نیز خواهیم ماند.

ولی آنهایی که با مسیر ارزشی شروع کردند و نیمه های مسیر، راه خود را به سمت دیگری کج کردند مطمئنا با این هدف مقدس آغاز نکرده اند و به همین دلیل  یک یا چند تراک خواندند و رفتند  .

قطعا از زمانی که شما وارد این مسیر شدید به دلیل این سبک  و سیاق ارزشی و انقلابی که انتخاب کردید تاکنون فشارهای زیادی رو تحمل کردید ولی برای ما از آن انگیزه ای که این صبر و تحمل را برای شما به  ارمغان آورده بگویید که چه چیزی بوده است؟

هیچ مسیری با اهداف بلند بدون سختی نیست ولی مسیر حرکت من و آهنگ هایم دو بعدی است یک بعد دینی و مذهبی و بعد دیگر سیاسی و انقلابی  است.

ولی آنچه به من انگیزه می دهد هدف و مسیر مقدس است این برای من بهترین انگیزه است و به اضافه اتفاق های قشنگی که توی مسیر  افتاد و خواهد افتاد که به من انرژی مضاعف می دهد و باعث شد توی این مسیر ثابت قدم تر گام بردارم که از آن اتفاق های قشنگ میتوانم از همین دعاهای مردم به خصوص مادرهای شهدا و اتفاق های دیگری که با هر تراک و آهنگ برای من می افتد نام ببرم و بدون شک همه  اینها به من انگیزه حضور بیشتری می دهند.

حامد زمانی در پایان از تهدیداتی که در این زمینه شده گفت : تو ذات کار فرهنگی اون هم به این سبک و سیاق که دارای خط سیاسی و انقلابی است و به نحوی ایدئولوژیک هست اصولا موضع گیری ها ، تهدید و بد بیراه بدخواهان انقلاب نیز هم هست ولی شیرینی مسیر هدف دار  نیز به همین به سختی هاست.