تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۶:۵۳
کد مطلب : 89727
النشره گزارش داد؛

واحد درسی که دانشجویان این دانشگاه باید به صورت برهنه بگذرانند!

«همه دانشجویان در مرحله اجرا شدن این بخش تحت کنترل کامل قرار خواهند گرفت تا وضعیت امتیاز حاصل شده از این واحد عملی مشخص شود.»

 به نقل از پایگاه خبری النشره؛ “روح جدل برانگیز”، از واحدهای عملی در یکی از دانشگاه های آمریکاست که این دانشگاه دانشجویان مسلمان و سایر ادیان را ملزم کرده برای طی کردن مراحل فارغ التحصیلی آن را به شکل عجیبی پاس کنند.

 

بر پایه این گزارش؛ “ریکاردو دومینگز” استاد این دانشگاه گفته هر یک از دانشجویان این رشته الزاما باید در یک اتاق ویژه ای که فقط شمع در آن روشن است کامل برهنه شوند.

 

وی گفته از آنجا که همه دانشجویان از ابتدای ورود به این رشته تحصیلی از کیفیت پاس کردن این واحد عملی در جریان بودند؛ در مرحله اجرا شدن این بخش تحت کنترل کامل قرار خواهند گرفت تا وضعیت امتیاز حاصل شده از این واحد مشخص شود.

 

استاد متعهد شده که خود هم به صورت برهنه در کنار دانشجویان حاضر خواهد شد تا بر نحوه واکنش های روحی دانشجویان نظارت کند و نمره آنها را برای قبولی در این واحد نهایی اعلام کند(!)

 

لازم به است این مسئله با واکنش دانشجویان مسلمان که به این رشته علاقمند هستند، مواجه خواهد شد. اقداماتی از این قبیل در شرع مقدس اسلام هیچ گونه توجیهی ندارد و برهنه شدن در مقابل دیگران به هر دلیلی که باشد حرام شرعی است.

 

ناگفته نماند آمریکا از جمله کشورهایی است که حقوق بشر و آزادی بیان در آن به طور ویژه رعایت می شود. تبیعض نژادی و کشتار بی رحمانه سیاه پوستان، جاسوسی و شنود مکالمات تلفنی و اینترنتی شهروندان، ناامن کردن محیط زندگی برای مسلمانان مقیم این کشور که اخیرا به کشته شدن یک خانواده مسلمان انجامید و قانونمندشدن همجنس بازی تنها بخش کوچکی از رعایت حقوق بشر در “ایالات متحده” است!!