تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۰:۳۰
کد مطلب : 37650

واقعا دلتون میاد این مدرسه رو تخریب کنید+عکس

یک باب مدرسه نوسازی شده با اعتبار بیش از یک میلیارد، واقع در پارک بهاران ایذه، به علت شکایت و پیگیری مالک اولیه زمین این ملک در آستانه تخریب کامل قرار گرفت.

به گزارش عصر آبادان به نقل از ایذه آنلاین،یک باب مدرسه نوسازی شده با اعتبار بیش از یک میلیارد، واقع در پارک بهاران ایذه، به علت شکایت و پیگیری مالک اولیه زمین این ملک در آستانه تخریب کامل قرار گرفت.

با اینکه این مدرسه واقع در یکی از محلات قدیمی و شلوغ شهر واقع شده است و از سالها پیش به عنوان مدرسه مورد استفاده قرار میگرفته است، اما همواره مشکل مالکیت بر سر ساخت آن از سال ۱۳۴۱ تا به امروز وجود داشته است، تا اینکه با پیگیری شدید این موضوع در مراجعه قضایی توسط مالک زمین حکم در سال ۹۱ به سود مالک صادر شده و اداره آموزش و پرورش شهرستان ایذه نیز به پرداخت مبلغ ۱میلیارد تومان خسارت و تخلیه کامل این ملک محکوم شد.

حال باید دید با توجه به مشکلات موجود در سکوت نماینده شهرستان و مسئولین آموزش پرورش با توجه به  کمبودهای محیط آموزشی این امر مهم به کجا خواهد رسید.

جهانبخش قلاوند فرماندار ایذه در گفتگو با خبرنگار ایذه آنلاین، در خصوص مشکل پیش آمده ضمن  ابراز تاسف اذعان داشتند: این گونه کارها و تخریب مدرسه که زمینه ساز کارهای فرهنگی و فرهنگ سازی است مانند خراب کردن یک مسجد می باشد.