تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۱:۰۶:۳۵
کد مطلب : 27669

واژگونی مرگبار جرثقیل در میدان فتح تهران + تصاویر

ناتوانی راننده جرثقیل در کنترل این خودروی باربری سنگین، منجر به واژگونی و مرگ وی در میدان فتح شد.‎

به گزارش فرهنگ نیوز ، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر واژگونی یک دستگاه جرثقیل خاور و محبوس شدن راننده آن، بامداد روز گذشته آتش نشانان ایستگاه ۳۳ و گروه امداد و نجات ۳۸ و جرثقیل ایستگاه ۵۵ را به محل حادثه در میدان فتح، به سمت آزادی اعزام کرد.
قدیر کارگری معاون عملیات منطقه ۴ آتش نشانی تهران در این باره گفت: در این حادثه یک دستگاه خاور جرثقیل حامل یک دستگاه تراکتور به علت نامعلوم دچار واژگونی شده و کمک راننده آن که مرد جوانی به نام(مهدی-لطفی ۲۲ ساله) بود زیر اتاقک خودرو محبوس شده بود.
وی افزود: آتش نشانان بی درنگ با قرار دادن علائم هشداردهنده خودروهای عبوری را به مسیر دیگری هدایت کرده و با استفاده از تجهیزات نجات و جرثقیل سنگین، مرد جوان را از زیر اتاقک خودرو خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند که متاسفانه مرگ وی توسط آنان اعلام شد.

واژگونی مرگبار جرثقیل در میدان فتح + تصاویر واژگونی مرگبار جرثقیل در میدان فتح + تصاویر واژگونی مرگبار جرثقیل در میدان فتح + تصاویر واژگونی مرگبار جرثقیل در میدان فتح + تصاویر واژگونی مرگبار جرثقیل در میدان فتح + تصاویر واژگونی مرگبار جرثقیل در میدان فتح + تصاویر واژگونی مرگبار جرثقیل در میدان فتح + تصاویر واژگونی مرگبار جرثقیل در میدان فتح + تصاویر واژگونی مرگبار جرثقیل در میدان فتح + تصاویر