تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۲:۵۹
کد مطلب : 89687
در گفتگو با دانا عنوان شد؛

واکنش “توفیقی” به خبر حضورش در سازمان انرژی اتمی: هیچ اطلاعی ندارم!

توفیقی در واکنش به مطالب منتشر شده در یکی از روزنامه های اصلاح طلب مبنی بر احتمال جایگزینی جعفر توفیقی با صالحی، اظهار داشت: در این باره هم اطلاعی ندارم.

 

زمزمه خانه تکانی در دولت یازدهم مدتی است که نقل برخی محافل سیاسی شده و در این باره خبرهای ضد و نقیضی از احتمال تغییرات در بین اعضای کابینه و به تبع آن برخی استانداران به گوش می رسد.

در این بین فصل خداحافظی برخی وزرا یا معاونان رئیس جمهور از پاستور، زود‌تر از آنچه تصور می‌شود رسیده است. حامیان دولت ابایی از ابراز تمایل خود برای تغییرات در دولت ندارند و به راحتی از تغییر دفاع و حتی گزینه‌هایی راهم برای تغییر پیشنهاد می‌دهند.

در این باره اما به غیر از وزارتخانه های کشور، صنعت و معدن، ورزش و کار که از آنها به عنوان تغییرات احتمالی وزرای کابینه نام برده می شود، خبرهایی نیز در خصوص احتمال تغییر در سازمان انرژی اتمی نیز مطرح شد. از همین رو از جعفر توفیقی نیز به عنوان جایگزین احتمالی علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی نام برده شد.

این در شرایطی است که جعفر توفیقی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در واکنش به احتمال حضورش در سازمان انرژی اتمی می گوید: اطلاعی در این باره ندارم و صحبتی با من نشده است.

وی در واکنش به مطالب منتشر شده در یکی از روزنامه های اصلاح طلب مبنی بر احتمال جایگزینی جعفر توفیقی با صالحی، اظهار داشت: در این باره هم اطلاعی ندارم.

جعفر توفیقی در ابتدای کار دولت یازدهم به مدت شصت و هفت روز سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بود و پس از آنکه رضا فرجی دانا به عنوان وزیر علوم به مجلس معرفی شد، توفیقی نیز به عنوان مشاور عالی در وزارت علوم فعالیت خود را ادامه داد و نهایتا نیز از این پست نیز استعفا کرد.

 منبع: دانا

انتهای پیام/