تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۸:۵۴
کد مطلب : 77943

واکنش فرمانده سپاه شیراز به اقدامات خودسرانه

فرمانده سپاه شیراز گفت: ما با برخوردهای سخیف مثل سنگ پراکنی مخالفیم و شدیدا محکوم می کنیم و مردم بصیر و ولایت مدار سناریوی پشت پرده اینگونه اتفاقات را به خوبی می دانند.

به گزارشعصر آبادان ، به نقل از کازرون خبر یادواره سرداران و یکصد و سی شهید بخش خشت کازرون امروز صبح با حضور خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران و مسولین و مقامات استانی از جمله فرمانده سپاه فجرفارس برگزار گردید.

سردار غلامحسین غیب پرور در این یادواره اظهار داشت: مردم خشت در طول دوران دفاع مقدس و بعد از آن در طول انقلاب اسلامی ولایت مداری خود را ثابت کردند وی گفت: امروز دشمنان می خواهند اسلام نباشد ولی ناکام بوداند.

فرمانده سپاه فجر افزود: امروز بیانات رهبرانقلاب حرف امام زمان(عج) است و ما به پیروی از راه شهدا در صف ولایتمداران خواهیم ماند.

غیب پروربیان گفت: امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی در این اقیانوس طوفان زده جهانی، ملت مسلمان را با تدابیر هوشمندانه به ساحل نجات هدایت کرده است.

وی با اشاره به قضایای اخیر در رابطه با علی مطهری گفت: ما با اینگونه برخوردهای سخیف مثل سنگ پراکنی مخالفیم و شدیدا محکوم می کنیم و مردم بصیر و ولایت مدار سناریوی پشت پرده اینگونه اتفاقات را به خوبی می دانند.

انتهای پیام/م