تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۰۱:۱۶:۱۰
کد مطلب : 17480
داوری در گفت‌و‌گو با عصر آبادان:

ورزشدوستان آبادانی ما را تنها نگذارند

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: از ورزشدوستان آبادانی خواستاریم که در بازی‌های باقیمانده تیم شهر خود را تنها نگذاشته و برای رسیدن به قهرمانی از آسمان خراش‌های شهر ّبادان حمایت کنند.

عصر آبادان- محسن داوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار عصر جدید ضمن مطلوب خواندن وضعیت تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان اظهار کرد: پس از برد خارج از خانه در برابر تیم ثامن مشهد، بازیکنان از روحیه خوبی برخوردار هستند، ضمن اینکه سفر خسته کننده‌ای را گذراندیم مهیای دیدار با شیمی دُر سلف تهران خواهیم شد.
وی افزود: تمرینات تیم بسکتبال نفت آبادان زیر نظر سرمربی تیم دنبال می‌شود وامیدواریم این تیم را همانند دور رفت مسابقات از پیش روی برداریم.
سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: کم کم به مراحل حساس لیگ دسته اول بسکتبال کشور نزدیک می‌شویم و برای رسیدن به قهرمانی به تک تک امتیازات بازی‌ها نیازمندیم.
داوری تاکید کرد: بسکتبال تا کنون جور تمام ناکامی‌های فوتبال را کشیده و با ۱۴ پیروزی از ۱۵ مسابقه خود، مترصد فرصتی برای شکست صدر نشین در آبادان است تا این جایگاه را از آن خود کند.
وی ادامه داد: تیم شیمی دُر نیز در تمام فصل جایگاه خود را در رده سوم از دست نداده و این موضوع نشان دهنده قدرت تیمی حریف روز جمعه ما است.
سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان عنوان کرد: از هواداران و ورزشدوستان آبادانی دعوت می‌کنم تا برای تماشا و تشویق تیم خود سالن ۱۷ شهریور را در روز جمعه مملو از تماشاگر کنند.
داوری ابراز داشت: هر چه به پایان مسابقات نزدیک‌تر می‌شویم حساسیت در بازی‌ها بیشتر می‌شود و برای به دست آوردن همه امتیازات به حمایت همه جانبه ورزشدستان آبادانی نیاز داریم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: در صورتی که این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم، تنها سد راه ما برای رسیدن به قهرمانی، بهشت هیرکان گرگان است که با شکست این تیم در آبادان، ۹۹ درصد راه قهرمانی را طی کرده‌ایم.