تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۰:۵۴
کد مطلب : 57741

ورزشکارانی که با چرخنده چادری شدند +عکس

بازیگر سینما و تلویزیون که چند وقتی است خودش چادری شده با حضور در محافل مختلف زنان ایرانی را به استفاده از حجاب «چادر» تشویق می‌کند که در آخرین اقدامش موفق شد شهربانو و سهیلا منصوریان، خواهران قهرمان ووشو را چادری کند.

 الهام چرخنده که جدیدا نام خانوادگی اش را به «زهرایی» تغییر داده در جدیدترین مطلب اینستاگرامی اش نوشته است: «سلام ….نیم نگاه حضرت زهرا(س) تعجب ندارد.

درست دو روز بعد از دیدار با قهرمانا، شهربانو بهم زنگ زد .. صداش مثل همیشه توش یک عالمه حیا و قدرت بود … جانم دخترم، چی؟ صدات قطع و وصل میشه!. گفت، یه خواهش دارم نگید نه! چشم! ولی نباید بدونم قهرمانا از الهام چی می‌خوان؟!

پشت فرمون بودم. از چیزی که می‌شنیدم دوباره قلبم آکنده از تضاد شادی و بغض تحسین و غرور بود … الو صدامو دارید؟! بله می‌شنوم … فکراتونو کردید؟! شماها ورزشکارید سختتون نیست؟! جلو دست وپاتون رو نمی‌گیره؟! جو زده نشدید؟! این راه سخته ها، شاید در ظاهر طرفدارانتون رو از دست بدیدا؟! دیگه نگذاشت ادامه بدم… یک کلمه… می‌خوایم زهرایی شیم… می‌خوایم چادری شیم… یا علی؟ علی علی ….. ****** خواهران قهرمان ورزش وشوو. شهربانو و سهیلا منصوریان …بعد از تقدیم مدال طلای جهانی خود به رهبر عزیزمان تاج بندگی را بر سر کردند …..مبارکمان بادا».

عکس/ ورزشکارانی که با چرخنده چادری شدند

الهام زهرایی (چرخنده) چندی پیش با حضور در ویژه برنامه شبکه نور در مرکز صدا و سیمای استان قم انگشتر، تسبیح و ساعت خود را به حراج نیکوکاری گذاشت. همچنین در این برنامه اتفاقی رخ داد که او چادری شدن خود را با گفتن جمله «لبیک یا حضرت معصومه» رسما مقابل دوربین پخش زنده اعلام کرد.

منبع: جام نیوز