تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۴:۲۷
کد مطلب : 38162
سردار احمدی مقدم خبر داد؛

ورود خانم‌ها به همه استادیوم‌ها ممنوع است

فرمانده ناجا با بیان اینکه در خصوص بخشنامه شهرداری در مورد تفکیک جنسیتی بی‌اطلاعم، گفت: در مورد تفکیک جنسیتی در مراسم‌های موسیقی و کنسرت تعجب کردم، ما در ناجا چنین بخشنامه‌ای را ابلاغ نکرده‌ایم.

به گزارش فرهنگ نیوز ، سردار احمدی مقدم در مراسم تقدیر از رسانه‌ها با بیان اینکه تنها در ورزشگاه‌ها مانع ورود بانوان می‌شویم  به فارس گفت: دغدغه رهبری و مراجع برای ورود خانم‌ها، منحصر به فوتبال نیست و مربوط به همه استادیوم‌هاست.

سردار اسماعیل احمدی مقدم در این مراسم با اشاره به اینکه تلاش ناجا مبتنی بر خواست مردم و اهداف نظام است،گفت: ما در ناجا به دنبال تعامل سازنده‌ایم نه دعوا و درگیری. سازمان‌ها با حمله به یکدیگر مشکلات را از خود دور نکنند، تصور مردم با این کار نسبت به نطام مخدوش می‌شود.

وی با بیان اینکه در خصوص بخشنامه شهرداری در مورد تفکیک جنسیتی بی‌اطلاعم، گفت: در مورد تفکیک جنسیتی در مراسم‌های موسیقی و کنسرت تعجب کردم، ما در ناجا چنین بخشنامه‌ای را ابلاغ نکرده‌ایم.

فرمانده ناجا با بیان اینکه شاخص‌های جرم در کشور نسبت به امن ترین کشورهای دنیا در شرایط و فضای مطلوبی قراردارد، اظهارداشت: با روی کارآمدن دولت جدید رویکرد ما بیشتر اعمالی است تا اعلامی که این موضوع آثار بهتری به همراه داشته است.