تاریخ انتشار خبر: ۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۹:۱۶:۵۳
کد مطلب : 25933
طی تفاهم نامه ای/

ورود منطقه آزاد اروند به فضای حاکمیتی / اولین وظیفه ی شهرداری‌ آبادان تعیین شد

معاون عمرانی و زیربنایی منطقه آزاد اروند از امضای تفاهم نامه عمرانی و خدماتی منطقه آزاد اروند با شهرداری‌های آبادان و خرمشهر خبر داد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از فارس ، سید علی شریفی اصل ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همه وظایف سازمان منطقه آزاد اروند در زمینه خدمات شهری و روستایی شامل فضای سبز، تنظیفات، خدمات صدور پروانه ساختمان و غیره، طی تفاهم نامه‌ای به شهرداری‌های آبادان و خرمشهر واگذار گردید.

خبرگزاری فارس: امضای تفاهمنامه عمرانی منطقه آزاد اروند با شهرداری‌های آبادان و خرمشهر

وی اضافه کرد: این تصمیم با توجه به تصویب و ابلاغ طرح توسعه منطقه آزاد اروند و افزایش محدوده جغرافیایی این منطقه به شهرهای کل آبادان و خرمشهر در نخستین سفر رئیس جمهور به استان خوزستان و تغییرات حاکمیتی به وجود آمده اتخاذ شده است.

معاون عمرانی و زیربنایی منطقه آزاد اروند خاطرنشان کرد: از این پس وظایف سازمان منطقه آزاد اروند در زمینه خدمات شهری و روستای شامل ایجاد و نگهداری فضای سبز، تنظیفات عمومی، خدمات صدور پروانه ساختمان و سایر خدمات شهرداری در حوزه خدمات شهری از طریق شهرداری های آبادان و خرمشهر انجام خواهد شد.

وی عنوان کرد: این تفاهم در راستای حرکت سازمان منطقه آزاد اروند به سمت نظارتی و حاکمیتی شدن است و انعقاد این تفاهم نامه یکی از نخستین گام‌ها در برای ورود به فضای حاکمیتی است.

شریفی اصل گفت: در روزهای پایانی سال اخیر و با هدف تغییر در فضای شهری بیش از ۱۴۰ میلیارد ریال به شهرداری خرمشهر نیز پرداخت شده است.

وی با اشاره به امضای تفاهم نامه عمرانی و خدماتی با شهرداری های آبادان و خرمشهر خاطرنشان کرد: همه هزینه‌های انجام خدمات و پروژه‌های مورد تفاهم به شهرداری‌های مذکور پرداخت می‌گردد.

معاون عمرانی و زیربنایی منطقه آزاد اروند ادامه داد: همچنین نظارت سازمان منطقه آزاد اروند بر حسن انجام فعالیت‌های مورد تفاهم کماکان ادامه خواهد داشت.

  1. ناشناس می‌گه:

    این همه از منطقه …خبر پخش می کنید، یکبار هم بد نیست به مدیریت امور …منطقه …سر بزنید و دزدیهای واضح مدیر امور ..و خانم …رو روی سایت بیارید