تاریخ انتشار خبر: ۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۷:۰۸
کد مطلب : 46703

ورود کامیون به ساختمان ۵ طبقه/عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد یک دستگاه کامیون ایسوز با یک دستگاه ۲۰۶ تصادف و پس از انحراف از مسیر خود با یک ساختمان ۵ طبقه مسکونی برخورد میکند.

 
 
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد دو دستگاه خودرو و ورود یکی از خودروها به یک ساختمان مسکونی در بلوار افریقا خبر داد.

جلال ملکی  گفت:‌ ساعت ۹:۴۱ صبح  امروز ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی از حادثه برخورد دو دستگاه خودرو در بلوار افریقا، خیابان ناهید شرقی مطلع شدند و بلافاصله ۳ ایستگاه آتش نشانی عازم محل حادثه شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد یک دستگاه کامیون ایسوز با یک دستگاه ۲۰۶ تصادف و پس از انحراف از مسیر خود با یک ساختمان ۵ طبقه مسکونی  برخورد میکند.

وی افزود: راننده در داخل کابین کامیون محبوس شده بود که گروهی از اتش نشانان پس از برش قطعات راننده ۲۵ساله را که به شدت از ناحیه  ۲ پا مصدوم شده بود خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند و سایر اتش نشان نیز ساکنان ساختمان ۵طبقه را تخلیه و از بروز حادثه احتمالی جلوگیری کردند.

ملکی خاطرنشان کرد:اتش نشانان کامیون ایسوزو را با کمک جرثقیل از محل خارج کردند و پس از ایمن سازی عملیات را در ساعت۱۲:۲۲دقیقه پایان بردند.

گفتنی است خوشبختانه به هیچ کدام از اهالی ساختمان اسیبی نرسیده بود.