تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۸:۱۴
کد مطلب : 72822

وزیر بهداشت امشب به اهواز سفر می کند/دکتر هاشمی:کمک به مردم و ارائه تسهیلات باید به سرعت انجام شود

وزیر بهداشت عنوان‌کرد: امروز اطلاع یافتیم که وضعیت هوا در این مناطق مجددا نامناسب شده است. بنابر تماس تلفنی معاون اول رییس جمهور تعدادی از اعضای دولت امروز جلسه داریم. سعی می‌کنیم که امشب نیز به اهواز برویم. البته حتما مسوولان دیگری هم خواهند آمد

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛دکترهاشمی وزیر بهداشت در حاشیه مراسم رونمایی از سانتریفیوژهای طراحی و ساخته شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان سازمان انرژی اتمی و انستیتو پاستور ایران در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره تدابیر اندیشیده شده در زمینه گرد و غبار اهواز و خوزستان و رفع نیازهای ساکنان این مناطق عنوان‌کرد: امروز اطلاع یافتیم که وضعیت هوا در این مناطق مجددا نامناسب شده است. بنابر تماس تلفنی معاون اول رییس جمهور تعدادی از اعضای دولت امروز جلسه داریم. سعی می‌کنیم که امشب نیز به اهواز برویم. البته حتما مسوولان دیگری هم خواهند آمد.

 

وزیر بهداشت در این باره ادامه‌داد: مسلم آن است که اداره شرایطی مشابه آنچه که در خوزستان شاهد آن هستیم، به سرعت امکان‌پذیر نیست، اما کمک به مردم و ارائه تسهیلات به آنها کاری است که باید به سرعت انجام شود. بنابراعلام رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز تمام مراکز اورژانس در این مناطق در آمادگی کامل به سر می‌برند و ماسک‌های مناسب نیز میان ساکنان این مناطق توزیع شده است. البته این کار باید روزانه انجام شود. تا زمان آسیب‌شناسی کامل، این اقدامات باید ادامه یابد.

رهیاب نیوز،