تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۵:۳۳
کد مطلب : 78084
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی:

وزیر کشور در مورد ضرب و شتم جانباز کرمانی هم مانند علی مطهری موضع گیری کند

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر کشور در مورد جانباز کرمانی هم موضع گیری کند.

 سید باقر حسینی در گفت و گو با عصر هامون در رابطه با مورد ضرب و شتم قرار گرفتن جانباز کرمانی در گردهمایی اصلاح طلبان استان کرمان اظهار داشت: ضرب و شتم جانباز دوران دفاع مقدس محکوم است.
وی با بیان اینکه دولت باید در مورد جانبازی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته است موضع خود را بدون در نظر گرفتن نوع گرایش سیاسی افراد مشخص نماید، بیان کرد: دولت باید نسبت به همه ملت یکسان عمل نماید و همان کاری را که برای مطهری انجام داد متقابلا برای این جانباز هم انجام دهد در غیر این صورت هر گونه برخورد دو گانه برای دولت تدبیر و اعتدال ناسازگاری و نا همخوانی با شعار است و امیدواریم دولت همانگونه که اعتقاد به اعتدال دارد در همه امور اعتدال را رعایت کند.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما در کشوری زندگی می کنیم که همه جامعه حق اظهار نظر و آزادی بیان دارند، تصریح کرد: درست نیست وقتی شخصی اظهار نظر می کند عده ای در مقابل آن بایستند و برخورد فیزیکی با آن صورت گیرد بلکه باید به جای برخورد فیزیکی پاسخ منطقی معتدل به آن داده شود چرا که این ها دستاویزی برای رسانه های ضد انقلاب و دشمنان نظام می شود و هیچ نفعی برای کشور ندارد.
حسینی با بیان اینکه وقتی نماینده ای اظهار نظر می کند باید در مقابل آن پاسخگو باشد، گفت: در جریان اقای مطهری مجلس نباید حساسیت نشان می داد از این حرف ها آقای مطهری زیاد می زند و حرف هایش هم تکراری است این مسائل باعث هرج و مرج در جامعه می شود و سبب هنجار شکنی است.
وی اضافه کرد: برخورد فیزیکی با این جانباز هشت سال دفاع مقدس و حمایت از جریان فتنه  درست نیست اگر کسی از جریانی که سعی در بر اندازی جمهوری اسلامی داشت دفاع نماید یا خود از عوامل فتنه است در غیر اینصورت دفاعش مردود است و باید جدی با آن برخورد شود.
انتهای پیام/

کلید واژه