تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۴:۰۲
کد مطلب : 52064
نماینده مردم آبادان در مجلس:

وضعیت پرداخت حقوق کارکنان آبفای آبادان و اروندکنار مشخص شود

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف وضعیت پرداخت حقوق کارکنان آبفای آبادان و اروندکنار شد.

خبرگزاری فارس: وضعیت پرداخت حقوق کارکنان آبفای آبادان و اروندکنار مشخص شود

به گزارش عصر آبادان، جواد سعدون‌زاده صبح امروز در جلسه تعاملی بررسی مشکلات آبفا در حوزه شهرستان آبادان در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه آبادان ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله‌الحسین(ع) اظار کرد: موضوع تجمع ۳۰۰ نفری کارکنان آبفای آبادان به‌منظور دریافت مطالبات معوقه‌شان باید با حساسیت و جدیت بیشتری از سوی مسئولان این حوزه پیگیری شود، ضمن آنکه کارکنان آبفای اروندکنار نیز شش ماه است حقوق دریافت نکرده‌اند.

وی افزود: باید با تکیه بر داشته‌ها، نبوغ و دلسوزی بتوانیم یک مدیریت جهادی خوبی را در انجام کارها و برنامه‌هایمان داشته باشیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در ۴۰ متری ذوالفقاری و سلیچ شرقی و غربی، مردم با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند.

سعدون‌زاده تصریح کرد: هرجا که نیزارهای قشنگ و سرسبز دیده شد باید مطمئن شد که چالش فاضلاب و بروز انواع بیماری‌های پوستی و حساسیت‌ها و حتی ریزش مو در آن منطقه وجود دارد.

این نماینده در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: در برخی مناطق شهری به دلیل وجود همین نیزارها تجمعات حیوانات وحشی نیز گزارش شده است.

وی خطاب به مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: موضوع پرداخت چهار درصد از مطالبات باقیمانده مربوط به ۱۳ نفر از کارکنان آبفا که مشمول مشاغل سخت و زیان‌آور هستند، وجود دارد که باید تعیین تکلیف شود.

سعدون‌زاده در پایان افزود: در ماه امر به معروف و نهی از منکر هستیم لذا باید در هنگام صحبت ادبیات ما شیعی باشد، مردم آبادان خونگرم شجاع و صریح هستند و ما امروز برای انجام کار دور هم جمع شده‌ایم که امید می‌رود خروجی آن به نفع مردم آبادان باشد.

منبع: فارس