تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۲:۵۱
کد مطلب : 76485

وقتی تفاوت آبگوشت با موشک‌ را نمی‌دانید اظهارنظر نکنید!

عده‌ای معتقدند اگر کسی غیر از آنان در انتخابات پیروز شود یا با تقلب یا با پول کثیف بوده است.

عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه هر انتخاباتی برای نظام سربلندی است اما عده‌ای با طرح موضوعاتی از جمله تقلب یا پول کثیف به دنبال مخدوش کردن آن هستند، گفت: عده‌ای معتقدند اگر کسی غیر از آنان در انتخابات پیروز شود، یا با تقلب یا با پول کثیف بوده است.

احمد چلداوی عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت در واکنش به اظهارات مشاور رئیس جمهور مبنی بر اینکه سال آینده سال افشاگری است، گفت: این افراد معتقدند هرکسی غیر از آنان در انتخابات پیروز شود، یا تقلب کرده است و یا با پول‌های کثیف به پیروزی رسیده است.

وی افزود: با اظهارات مشاور رئیس جمهور معنی اعتدال مشخص شد از اینکه هرکه با آنان است خوب است و هرکه با آنان نیست، بد است.

این استاد دانشگاه ادامه داد: کسانی که تفاوت قرمه سبزی و آبگوشت بزپاش را با موشک‌های بالستیک و ماهواره ها را متوجه نمی‌شوند بهتر است اظهار نظر سیاسی نکنند.

چلداوی با بیان اینکه ما بگم بگم‌ها را امروز از سخنان مشاوران رئیس جمهور می‌شنویم، گفت: آقایان اگر مدرکی دارند به قوه قضائیه ارائه دهند و کشور را وارد التهاب و تهمت‌زنی نکنند. کشور نیاز به آرامش، برنامه‌ریزی و کار و تلاش دارد و نه شعار و تهمت زنی و فرافکنی.

عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه دولت باید خدمتگذار مردم باشد، گفت: دولت باید تلاش خود را برای اجرای فرامین رهبری و اقتصاد مقاومتی بکار گیرد. کسانی که توان تصمیم‌گیری‌های استراتژیک و برنامه‌ریزی‌های کلان و کار و تلاش شبانه روزی ندارند به تهمت و افترا روی می‌آوردند تا افکار عمومی را از این نقیصه خودشان منحرف کنند.

وی ادامه داد: کشور را در التهاب انتخابات قرار دادن آن هم یکسال قبل از انتخابات، اجحاف به کشور است. آنانی که از تهمت تقلب در انتخابات به نظام مایوس شدند، بدنیال حربه دیگری در راستای انتخابات هستند تا افراد خودشان را بالا ببرند.

چلداوی در پایان خاطرنشان کرد: هر انتخابات سربلندی برای نظام اسلامی است اما عده‌ای می‌خواهند این سربلندی را مخدوش کنند به همین خاطر بحث تقلب و پول‌های کثیف را مطرح می‌کنند.

منبع: فارس