تاریخ انتشار خبر: ۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۵:۰۶
کد مطلب : 61741

وقتی پرسپولیس ها می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند/سروش بهانه تغییر نتیجه!

پس از اعلام ابطال کارت پایان خدمت سروش رفیعی، بازیکن تیم فوتبال فولادخوزستان از سوی سازمان نظام وظیفه، پرسپولیسی ها در گزارشی خواهان پیگیری این موضوع از سوی سازمان لیگ شدند

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛  پس از اعلام ابطال کارت پایان خدمت سروش رفیعی، بازیکن تیم فوتبال فولادخوزستان از سوی سازمان نظام وظیفه، پرسپولیسی ها در گزارشی خواهان پیگیری این موضوع از سوی سازمان لیگ شدند

تیم فوتبال فولادخوزستان در دیدار هفته هفدهم لیگ برتر موفق شده بود پرسپولیس را در یک دیدار خارج از خانه با حساب ۲ بر یک شکست دهد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه نامه اعتراض خود در رابطه با بازی سروش رفیعی به سازمان لیگ داده است.

هدی خواجه وند در گفت و گو با ایسنا، درباره ارسال نامه باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ اظهار کرد: سروش رفیعی بازیکن فولاد خوزستان با وجود محرومیتی که داشت مقابل تیم ما بازی کرد، بنابراین ما هم با ارسال نامه ای به سازمان لیگ به این موضوع اعتراض کردیم.

اما از آنسو معاون باشگاه فولادخوزستان درخصوص تهیه گزارشی از سوی باشگاه پرسپولیس درخصوص استفاده غیرقانونی باشگاه فولاد از سروش رفیعی در دیدار با این تیم، گفت: ما با مجوز سازمان لیگ به سروش  بازی دادیم و فکر نمی کنم پرسپولیسی ها در این زمینه به نتیجه ای برسند.

اسماعیل عسکریان می گوید: اگر پرسپولیسی ها نظرشان این است که باتوجه به این موضوع باید نتیجه بازی تغییر کند، باید بگویم که آن ها باید بروند قانون را مجددا مطالعه کنند، چرا که در چنین شرایطی وقتی بازیکنی با مجوز سازمان لیگ بازی کند، باشگاه یا بازیکن مقصر شناخته نمی شوند.

غلامرضا بهروان  رییس کمیته برگزاری مسابقات لیگ  درباره مسائل مطرح شده پیرامون صدور مجوز بازی سروش رفیعی بازیکن فوتبال فولاد خوزستان در مقابل تیم‌های تراکتور‌سازی تبریز و پرسپولیس تهران و شکایت قرمز‌پوشان پایتخت مبنی بر تخلف باشگاه خوزستانی به دلیل استفاده از بازیکنی که کارت معافیت خدمتش دچار مشکل بوده است، گفت: مجوزی که از طریق سازمان لیگ صادر شد براساس نامه‌ای بود که از طرف سازمان نظام وظیفه به سازمان لیگ داده شد.

 

وی ادامه داد: در این نامه به سروش سعیدی بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان مجوز بازی مقابل تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس تهران داده شد و در کل این بازیکن براساس این نامه مشکلی برای ادامه حضور در سایر رقابت‌های لیگ فوتبال ایران را ندارد.

باید منتظر ماند دید آیا پرسپولیسی ها می توانند با لطایف الحیل بازی باخته از فولاد را ببرند؟!

 

منبع: رهیاب