تاریخ انتشار خبر: ۵ , مهر, ۱۳۹۴ | ۲۳:۳۹:۳۶
کد مطلب : 101299
نماینده آبادان در مصاحبه با عصر آبادان:

وهابیون خبیث حرم امن الهی را هم ناامن کرده اند/امیدواریم حکومت آل سعود سرنگون شود و اداره حج به دست مسلمانان بیفتد

عصر آبادان: انصاری نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی به عصر گفت:امیدواریم حکومت آل سعود سرنگون شود و کشورهای اسلامی اداره امور حج را به عهده بگیرند.

انصاری-نماینده-آبادان-عصر-آبادان

به گزارش عصر آبادان ، محمدسعید انصاری نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با عصر آبادان با اشاره به حادثه کشتار حاجیان در سرزمین منا ، اظهار داشت: فاجعه غیر قابل باور و دلخراشی در مراسم حج امسال رخ داد.آن هم جایی که می گویند امن است یعنی در حرم امن الهی این حادثه به وجود آمد و نشان می دهد وهابیت خبیث تا چه اندازه این حرم امن الهی را نا امن کرده اند.

وی افرود: امیدواریم حکومت آل سعود سرنگون شود و کشورهای اسلامی اداره امور حج را به عهده بگیرند.

انصاری تصریح کرد: ما معتقدیم این فاجعه حتما عمدی صورت گرفته است و تردید نداریم با قائله کشتار مردم مسلمان یمن و همچنین با توطئه منطقه ای یعنی داعش از اساس ربط دارد.

نماینده آبادان در مجلس همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار ما  که نمایندگان آبادان برای ثبت پنجم مهر در تقویم ملی کشور چه اقداماتی صورت داده اند گفت: : پنجم مهر و سالروز شکست حصر آبادان به عنوان سندتاریخی مردم مقاوم آبادان است و نقطه کلیدی فتوحات رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس بود که پس از عملیات آزادسازی آبادان ، سایر عملیات ها و آزاد سازی سایر نقاطی که در محاصره دشمن بعثی بودند، به موفقیت انجامید.

وی یادآور شد: برای اینکه این روز _پنجم مهر_ در تقویم ملی ثبت شود اقدامات خوبی صورت گرفته و پیگیری های لازم به عمل آمده و امیدواریم این مهم در آینده نزدیک تحقق یابد.