تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۰:۳۴
کد مطلب : 35897

پارو: تیم های آکادمی نفت آبادان در لیگ های برتر درخشش فوق العاده ای داشتند

رییس آکادمی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: تیم های فوتبال آکادمی موسسه بویژه در رده های جوانان و امید در رقابت های لیگ برتر درخشش فوق العاده ای داشتند.

ˈ احمد پارو ˈ افزود: هدف آکادمی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان در فصل گذشته نتیجه گیری بود که تا حدود زیادی به این هدف دست یافت.

به گزارش ایرنا ، وی با اشاره به حضور آکادمی موسسه صنعت نفت آبادان در هر چهار رده سنی رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: کمتر باشگاهی در ایران این شرایط را داشت.

رییس آکادمی موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان به دعوت چندین بازیکن از رده های مختلف سنی این موسسه به تیم های ملی اشاره کرد و افزود: تیم های جوانان و امید موسسه از نظر جایگاه به چیزی که استحقاق آن را داشتند، نرسیدند اما از نظر فنی از بهترین ها بودند.

وی با تاکید بر فرصت دادن به بازیکنان بومی و جوان موسسه برای بازی در تیم فوتبال صنعت نفت افزود: اکنون زمان آن رسیده تا این بازیکنان توانایی های خود را در لیگ بزرگسالان نشان دهند.

پارو هدف موسسه صنعت نفت آبادان را استفاده از بازیکنان بومی عنوان کرد و گفت: شرایط برای استفاده از بازیکنان توانمند بومی فراهم شده است.