تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۴:۲۸:۰۸
کد مطلب : 65096
همراه با آبادانی ها در شبکه های اجتماعی /

پاسخ بهنوش بختیاری به درخواست شاعر آبادانی درباره کارون

عصر آبادان: بازیگر معروف زن سینما و تلویزیون ایران به درخواست کنعانی شاعر آبادانی در خصوص کارون پاسخ داد.

به گزارش عصر آبادان: چندی پیش مسعود کنگانی از نویسندگان و شاعران خوزستانی و آبادانی با ارسال پستی در صفحه اینستاگرامش از بهنوش بختیاری بازیگر زن سینمای ایران دعوت کرد به عنوان سفیر محیط زیست به کمپین خوزستانی ها در خصوص حق رودخانه کارون بپیوندد.

به همین منظور بهنوش بختیاری نیز با ارسال مطلبی در صفحه اینستاگرام خود به درخواست این شاعر جوان پاسخ مثبت داد.موضع گیری بختیاری مورد تقدیر بسیاری از خوزستانی ها در صفحات اینستاگرام قرار گرفت.

متن و تصویر مربوط به این درخواست در ادامه آمده است:

b-b-1

 1. نفس می‌گه:

  ممنونم ازسرکارخانم بختیاری وهمچنین اقای مسعودکنعانی..

 2. مسعود کنعانی می‌گه:

  بسمه تعالی
  اینجانب مسعود کنعانی فرزند آبادان هیچگاه نامزد انتخاباتی نبوده ونخواهم بود..اصولا نمایندگی و سیاست را شایسته اهلش می دانم.و من در این وادی نه تخصصی دارم و نه علاقه ایی!….من فقط سراینده دردهای خویش و مردم پیرامونم هستم..لطفا دوستان از خود مطالبی و شایعاتی ساخته و پرداخته نکنند..واجازه دهند تا نیروهای ارزشی هم در این هیاهوها مجالی برای تنفس داشته باشند…عجیب که روز به روز باید احساس غریبه گی کنیم..اما بدانید که بر سر اصول ثابت قدم بوده وخواهیم بود…و نامه وخامه ما در خدمت مقتدایمان است وبس!

 3. ناشناس می‌گه:

  ایشون یک نویسنده وساعرخوشنام هستند
  وهمیشه هم گفتندکو اصلاه من هرگز علاقه ای به فعالیت های سیاسی ندارم هیچگاه برای سمتی کاندیدا نخواهم شد..وهدفش فقط محیط زیست مردم خوزستانه..لطفا بگذارید این بنده خدا کارش را بکند

 4. رحمت می‌گه:

  از شما که یه سایت ارزشی هستید این خبر بعید بود. وقتی شبکه های غیرقانونی فیس بوک و اینستاگرام مورد تایید خانواده های ارزشی نیست انتشار این اخبار از صفحات شخصی نوعی تبلیغ به حساب میاد. در ضمن ایشون شاعر ابادانی نیستند. اون عکسی هم که اون بالاست و پرچم ایران توش هست می گن مربوط به پوستر تبلیغاتی دوره قبله . آیا صحت داره؟

 5. آبادانی می‌گه:

  ایول ایول