تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۲۳:۴۱:۱۹
کد مطلب : 33091
فرمانده سپاه خوزستان:

پاسخ به هر اشتباه تروریست ها برای نزدیک شدن به مرزهای ایران نابود کننده خواهد بود

رهیاب نیوز :فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان، از آمادگی کامل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی خبر داده و عنوان کرد: هیچ کس نمی تواند در مرزهای جمهوری اسلامی تحرکی داشته باشد، نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی همه آماده اند.

 به گزارش .:: عصر آبادان ::. ؛ به نقل از دزفول امروز، سردارشاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اوضاع عراق اظهار داشت: مثلث ترکیبی از قدرتهای خارجی، مرتجعین منطقه و مخالفین دولت فعلی که دولت نوری مالکی در عراق است، برای رسیدن به اهداف شوم خود در عراق یک گروه تروریستی درست کرده اند.

 

وی، با ابراز تأسف شدید از انجام جنایت به اسم اسلام توسط این گروه تروریستی افزود: داعش یک گروه تروریستی است نه اسلامی، که برای بد نام کردن اسلام، شیعه، اهل سنت دست به اقدامات وحشیانه و جنایتکارانه می زنند.

سردار شاهوار تصریح کرد: این گروه تروریستی در عراق به نام اسلام جنایت می کنند و بدلیل پشتیبانی که دارد صورت می گیرد روز به روز هم این گروهها تعددشان در حال افزایش است.

فرمانده سپاه خوزستان شکست تروریستها در عراق را حتمی دانست وعنوان کرد: شکست قطعی شامل این گروه تروریستی خواهد شد چرا که در سوریه این روش را آزمایش کردند اما پس از گذشت سه سال بجز جنایت هنوز نتوانستند کاری کنند و به اهداف خود برسند و در عراق هم هرگز موفق نمی شوند.

سردار شاهوارپور، شرط پیروزی مردم عراق بر تروریستها را اتحاد و پیروی از مرجعیت دینی دانست و خاطر نشان کرد:  شرط پیروزی این است که مردم عراق از مرجعیت پیروی کنند و بدانند که وحدت و یکدلی عامل نجات کشورشان است چرا که عراق جنگ زیاد دیده و جنگها به نفعش نبوده است.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان، از آمادگی کامل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی خبر داده و عنوان کرد: هیچ کس نمی تواند در مرزهای جمهوری اسلامی تحرکی داشته باشد، نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی همه آماده اند.

وی پاسخ ایران به هر اشتباهی توسط تروریستها برای نزدیکی به مرزهای ایران را نابودکننده و همه جانبه توصیف کرده و اعلام کرد: هر تحرکی بشود محکم و با همه توان جوابشان را خواهیم داد.

سردار سرتیپ ۲ پاسدار حسن شاهوار پور، تروریستهای داعش را یزیدیان زمان خواند و افزود: کسی که جنایت، آدم کشی و خون ریزی می کند و حتی بچه ۶ ماهه را سر می بُرد، سرنوشتش مثل یزید  زوال و نابودی است.