تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۷:۳۶
کد مطلب : 89083
کاش برای ادعایتان نمونه‌ ارائه می‌فرمودید

پاسخ شریعتمداری به نامه محسن رضایی

چگونه کیهان را به ۱۵ سال توهین و افتراء علیه خود متهم کرده‌اید؟! کاش برای این ادعا نمونه‌هایی ارائه می‌فرمودید. شما از نظر من همان «آقامحسن» دوران دفاع مقدس هستید و قابل احترام.

آقای محسن رضایی در واکنش به یادداشت کیهان دیروز با عنوان «برادر محسن از شما بعید بود» نامه سرگشاده‌ای خطاب به مدیرمسئول کیهان منتشر کرده است. متن نامه آقای محسن رضایی و پاسخ شریعتمداری از نظرتان می‌گذرد؛
بسمه تعالی
برادر شریعتمداری
سلام علیکم؛
هیچ‌گاه فکر نمی‌کردم افرادی در جبهه انقلاب پیدا شوند که نسبت به برادران خود این همه بی‌حرمتی کنند. جنابعالی و بعضی از دوستانتان قریب به ۱۵ سال، بویژه در سالهای اخیر اینجانب را با ده‌ها توهین و افتراء همراهی کرده‌اید، مخصوصاً مجموعه بی‌حرمتی‌های اخیر و زنجیره‌ای شما در مورد مصاحبه بنده با شبکه المیادین لبنان که از حد تحمل عبور کرده است. به هر حال این مواجهه ضد ارزشی و غیراخلاقی، غیرقابل پذیرش است. بگذارید این قبیل مسائل پایان یابد و بیش از این پیش نروید.
ان شاءالله که جبران نموده و سر مقاله خود را اصلاح خواهید کرد.
محسن رضایی

حسین شریعتمداری در پاسخ نوشته است:
بسمه‌تعالی
برادر گرامی جناب آقای محسن رضایی
با عرض سلام
نامه سرگشاده‌ای را که خطاب به اینجانب نوشته بودید در سایت‌های خبری دیدم و تعجب کردم که چگونه کیهان را به ۱۵ سال توهین و افتراء علیه خود متهم کرده‌اید؟! کاش برای این ادعا نمونه‌هایی ارائه می‌فرمودید. شما از نظر من همان «آقامحسن» دوران دفاع مقدس هستید و قابل احترام.
ضمنا از این که گزارش المیادین را درباره مصاحبه خود تصحیح کرده‌، و بر جنایت آل سعود تاکید فرموده‌اید،تشکر می‌کنم.
با احترام
حسین شریعتمداری

منبع: کیهان