تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۵:۴۱:۳۰
کد مطلب : 84804
در سفر استانی کاروان تدبیر و امید رخ داد؛

پاسخ محافظان رئیس جمهور به درخواست دانشجویان شیرازی/ تصاویر

در مسیر استقبال از رئیس جمهور در شیراز، عده ای از دانشجویان که انتشار فکت شیت ایرانی را مطالبه می کردند، مورد ضرب و شتم تیم حفاظتی رئیس جمهور قرار گرفته و بازداشت شدند.

 

به نقل از خبرگزاری دانشجو، در روز سفر دکتر روحانی به شیراز جمعی از دانشجویان این شهر با در دست داشتن پلاکاردهایی خواهان انتشار فکت شیت از رئیس جمهور محترم شدند.

به محض ورود ایشان و آغاز استقبال مردمی این دانشجویان با در دست گرفتن پلاکاردهایی با مضمون”محرمانه نداریم، منتظر فکت شیت ایرانی هستیم”، “مردم را از جزئیات مذاکره مطلع کنید”،”فکت شیت آمریکا را تکذیب کنید”،” انتشار فکت شیت ایرانی=همدلی دولت با ملت” و … و با سردادن شعار” روحانی، روحانی، فکت شیت ایرانی” درخواست و مطالبه خود را با دکتر روحانی در میان گذاشتند که متاسفانه مورد ضرب و شتم لباس شخصی هایی که رئیس جمهور را همراهی می کردند، واقع شدند.

این دانشجویان با شناسایی ضاربین و به خیال اینکه کسی پاسخگوی مطالباتشان خواهد بود، به مامورین نیروی انتطامی حاضر در محل برای تنظیم شکایت مراجعه کردند که متاسفانه پس از دقایقی بار دیگر گروهی با لباس شخصی به آنان حمله ور شده و آنان را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و سپس چهار تن از این دانشجویان را بازداشت نمودند.

کسانی که با علامت قرمز مشخص شده اند، ضاربین هستند.