تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۹:۲۵
کد مطلب : 52068
رئیس Hse پالایشگاه آبادان:

پالایشگاه آبادان ١٩ میلیون نفرساعت کار بدون حادثه را پشت سر گذاشت

رئیس HSE شرکت پالایش نفت آبادان گفت: این شرکت بیش از ١٩ میلیون و ٣١٣ هزار نفرساعت کار ثبت شده بدون حادثه را پشت سر گذاشته است.

خبرگزاری فارس: پالایشگاه آبادان ١٩ میلیون نفرساعت کار بدون حادثه را پشت سر گذاشت

به گزارش عصر آبادان ،حمیدرضا ترکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: از این میزان ساعت کار شده بیش از ١١ میلیون نفرساعت آن مربوط به نیروهای رسمی و حدود ٨ میلیون نفر ساعت مربوط به نیروهای پیمانکاری است.

وی از برگزاری ١٣٠ دوره آموزشی از جمله کار در ارتفاع، مدیریت ریسک، مدیریت ایمنی فرآیند و غیره به عنوان دیگر کارهای انجام شده در این شرکت نام برد و اظهار کرد: ۶۶ دوره مختلف آموزشی نیز در تقویم آموزشی امسال شرکت پالایش نفت آبادان قرار گرفته است.

رئیس HSE شرکت پالایش نفت آبادان، میزان آموزش نیروهای رسمی و پیمانکاری در یک سال اخیر را به ترتیب، ۵۶.۶ و ۷۴.۳ هزار نفر ساعت عنوان کرد و گفت: مدیریت بحران، پدافند غیرعامل، اطفای حریق، مدیریت تغییر و بهداشت عمومی از جمله دوره‌های آموزشی مربوطه به شمار می‌رود.

ترکی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کسب عنوان نخست این شرکت در زمینه رعایت مسائل زیست محیطی در میان سایر شرکت‌های پالایشی کشور در سال گذشته از کسب عنوان دوم رعایت بهداشت در میان سایر شرکت‌های پالایشی، کسب عنوان دوم واحد HSE شرکت پالایش نفت آبادان در میان شرکت‌های پالایشی، دریافت گواهینامه تعهد سبز و گواهینامه صنعت سبز را نیز از دیگر افتخارات این شرکت در سال گذشته نام برد.

به گفته وی، کسب عنوان الگوی برتر صنعت سبز کشور، دریافت گواهینامه پروژه سبز تغییر سیستم آب از حالت یک‌بار گذر به مدار بسته، تهیه طرح اقتضایی مقابله با آلودگی دریایی از دیگر اقدامات زیست محیطی پالایشگاه آبادان ظرف یک سال گذشته است.

منبع: فارس