تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۲۱:۲۸:۲۹
کد مطلب : 53004
هفته نخست لیگ برتر بسکتبال کشور

پالایش نفت آبادان در وقت‌های اضافه نتیجه را به شهرداری گرگان واگذار کرد

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در چارچوب هفته نخست لیگ برتر بسکتبال کشور مغلوب شهرداری گرگان شد.

خبرگزاری فارس: پالایش نفت آبادان در وقت‌های اضافه نتیجه را به شهرداری گرگان واگذار کرد

به گزارش  عصر آبادان، در چارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال کشور، عصر امروز تیم پالایش نفت آبادان میزبان شهرداری گرگان بود که این دیدار در وقت‌های عادی در عدد ۸۲ به تساوی کشید و گرگانی‌ها در وقت‌های اضافه بازی را به سود خود تمام کردند.

در این دیدار پر برخورد دو تیم بازی را پایاپای آغاز کردند و رفته رفته نفتی‌ها بر بازی مسلط شدند و وقت اول این دیدار را با حساب ۲۳ بر ۲۱ به سود خود پایان دادند.

در وقت دوم این دیدار آبادانی‌ها سوار بر بازی شده و گاه با ۱۱ امتیاز اختلاف از حریف خود پیش افتاد و در نهایت این کوارتر را با حساب ۲۳ بر ۱۶ به سود خود خاتمه دادند و نیمه نخست با حساب ۴۶ بر ۲۷ به سود نماینده آبادان پایان یافت.

در نیمه دوم و کوارتر سوم این دیدار تیم گرگانی خود را در زمین بازی یافت و امتیازات از دست دفته را تا حدودی جبران کرد دو تیم در این کوارتر در عدد ۱۶ مساوی شدند.

وقت پایانی و چهارم این دیدار را گرگانی‌ها با توپ وارد میدان شدند و ضمن جبران نتیجه بارها از نفتی‌ها پیش افتادند و در آخر‌ین لحظات ابن دیدار بود که نفت به یک پرتاب سه امتیازی کار را تمام شده می‌دید که در آخرین صدم ثانیه این دیدار یک پرتاب سه امتیازی شهرداری را به بازی بازگرداند.

در نهایت این دو تیم با امتیاز ۸۲ وارد وقت‌های تلف شده شدند و گرگانی‌ها با توجه به تجربه بالای خود با ۶ امتیاز اختلاف بر میزبان خود چیره شدند.

پالایش نفت در این دیدار پس از اخراج سه بازیکن اصلی خود از زمین مسابقه دچار افت شدید شد و امتیارات زیادی را از دست داد.

بدین ترتیب نخستین تجربه نماینده آبادان در لبگ برتر بسکتبال کشور خیره‌کننده بود و این تیم زنگ خطر را برای سایر مدعیان به صدا در آورد.

امتیازآورترین بازیکن نفتی‌ها یونس لاله‌زاده بود و تاجیک برای گرگانی‌ها بیشترین امتیاز را کسب کرد و به دلیل انجام پنج خطا از زمین مسابقه اخراج شد.

منبع:فارس