تاریخ انتشار خبر: ۴ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۳:۵۹:۰۰
کد مطلب : 82389
در هفته پانزدهم لیگ حرفه‌ای بسکتبال

پالایش نفت آبادان منتخب ماهشهر را ۱۰۰ تایی کرد

در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای بسکتبال تیم پالایش نفت آبادان از سد منتخب ماهشهر گذشت و به رده چهارم جدول صعود کرد.

به گزارش عصر آبادان ؛ در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای بسکتبال کشور تیم‌های منتخب ماهشهر و پالایش نفت آبادان عصر امروز سومین شهرآورد بسکتبال خوزستان در سال ۹۴ را برگزار کردند.

در این دیدار که در سالن بعثت ماهشهر برگزار شد، تیم منتخب ماهشهر پس از یک هفته استراحت به مصاف تیم پالایش نفت آبادانی رفت که توانسته بود دوشنبه همین هفته تیم مدعی مهرام را شکست داده و از سد راه بردارد.

در این مسابقه که به قضاوت رضا آذرافزا، محمدرضا صالحیان و محسن روشن‌ضمیر برگزار شد، پنج بازیکن آغازکننده تیم منتخب ماهشهر را مهدی زکی‌زاده، امیر ببرشکن، وحید بروجردی، ایوان تودرویچ و آنتونیو رافا تشکیل می‌دادند و عماد سلمانی، نیما عامری‌پور، اصغر کاردوست، ایوان کلویچ و زوانکو بولیجان نیز پنج بازیکنی بودند که سرمربی پالایش نفت آبادان به عنوان آغازگر دیدار به میدان فرستاد.

در نیمه نخست این دیدار بازی بسیار پایاپای و نزدیک پیگیری شد و نتیجه ۵۳ بر ۴۹ به سود پالایش نفت آبادان رقم خورد، در این نیمه کوارتر نخست را آبادانی‌ها ۳۰ بر ۲۳ به سود خود رقم زدند اما کوارتر دوم ۲۶ بر ۲۳ به سود منتخب ماهشهر خاتمه پیدا کرد.

اما در نیمه دوم و در کوارتر سوم دیدار پالایش نفت آبادان با یک بازی برتر اختلاف امتیازات را افزایش داد تا در پایان این کوارتر نتیجه ۷۹ بر ۶۳ به سود آبادانی‌ها رقم بخورد، در کوارتر چهارم و پایانی نیز دو تیم در امتیاز ۲۱ مساوی شدند تا در نهایت تیم پالایش نفت آبادان با نتیجه ۱۰۰ بر ۸۴ پیروز این مصاف شود.

با رقم خوردن این نتیجه تیم پالایش نفت آبادان با یک پله صعود به مکان چهارم جدول رده‌بندی این دوره از مسابقات نقل مکان کرد و تیم منتخب ماهشهر هم در مکان ششم جدول باقی ماند.

تیم پتروشیمی بندر امام نیز این هفته با قرعه استراحت مواجه شده بود و جای خود را در صدر جدول به تیم دانشگاه آزاد اسلامی داد.

منبع: فارس