تاریخ انتشار خبر: ۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۴:۰۷
کد مطلب : 81535
هفته چهاردهم لیگ بر‌تر بسکتبال؛

پالایش نفت آبادان مهرام تهران را شکست داد

پالایش نفت آبادان در هفته ۱۴ لیگ بر‌تر با نتیجه ۸۱ بر ۸۰ مهرام تهران را شکست داد.

تیم پالایش نفت آبادان در هفته چهاردهم مسابقات لیگ حرفه‌ای بسکتبال در خانه میزبان مهرام تهران بود.

پالایش نفت آبادان در این بازی فرا‌تر از حد انتظار ظاهر شد و توانست تیم مهرام تهران را شکست دهد. مهرام هفته گذشته توانسته بود تیم صنایع پتروشیمی ماهشهر را ۱۰۰ تایی کند و می‌توان گفت که پالایش نفت انتقام پتروشیمی‌ها را از مهرام گرفت.

البته تیم پالایش نفت آبادان در دور رفت این رقابت‌ها هم کار بزرگی کرد و توانسته بود دانشگاه آزاد را با همه ستاره‌هایش شکست دهد و اکنون می‌تواند جزو تیم‌های بالانشین جدول قرار گیرد.

تیم پالایش نفت آبادان با این پیروزی توانست ششمین پیروزی خود را در لیگ بر‌تر بسکتبال جشن بگیرد و با توجه به استراحت تیم پتروشیمی ماهشهر می‌تواند با یک برد بیشتر رده پنجم جدول را کسب کند.

مهرامی‌ها نیز اکنون سایه شهرداری گرگان را احساس می‌کنند و اختلاف امتیازی این دو تیم به دو رسیده است. پالایش نفت آبادان هم امتیاز خود را با تیم‌های بالای جدول کمتر کرده و اکنون می‌تواند خود را جزو مدعیان بالای جدول معرفی کند.

پالایش نفت آبادان در کوار‌تر نخست از حریف خود ۶ امتیاز جلو افتاد اما در کوار‌تر دوم ۲ امتیاز از مهرامی‌ها عقب افتاد و بازی در نیمه نخست با‌‌ همان نتیجه ۳۷ بر ۳۵ به سود مهران تهران بود.

در کوار‌تر نخست پالایشی‌ها یک امتیاز را جبران کردند و بازی تا پایان کوار‌تر سوم با نتیجه ۵۶ بر ۵۵ به سود مهرام به پایان رسید اما در کوار‌تر پایانی پالایش‌ها به خود آمدند و توانستند در لحظات پایانی با نتیجه ۸۱ بر ۸۰ پیروز میدان باشند.

مرجع / تسنیم