تاریخ انتشار خبر: ۴ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۵:۵۶
کد مطلب : 110380

پاک کردن صورت مساله توسط هاشمی برای فرار از مرزبندی با بی‌بی‌سی/ آقای هاشمی چه پتانسیلی در شما است که انگلیسی‌ها را به طمع انداخته؟

آقای هاشمی بجای پاسخ به اینکه چه کرده است که مورد استقبال رسانه های بیگانه قرار گرفته سعی کرد فرار رو به جلو کند و تعبیر “لیست انگلیسی” را توهین به مردم خطاب کند.

حمایت بی بی سی از هاشمی پاک کردن صورت مساله توسط هاشمی برای فرار از مرزبندی با بی‌بی‌سی/ آقای هاشمی چه پتانسیلی در شما است که انگلیسی‌ها را به طمع انداخته؟

حمایت صریح رسانه ملکه انگلیس از لیست هاشمی رفسنجانی برای انتخابات خبرگان رهبری و ارائه دستور العمل برای انتخابات پیش رو به خط کش مهمی در تشخیص جریانات سیاسی کشور تبدیل شده است و هشدار مقام معظم رهبری در باره توصیه رسانه های انگلیسی برای انتخابات صف بندی های انتخاباتی را روشن کرد.

 

با این وجود هاشمی رفسنجانی ترجیح داده است تا با فرار رو به جلو و دادن آدرس غلط به مردم قدری خیال خود را از فشار افکار عمومی آسوده کند. در همین راستا صبح دیروز در اظهاراتی به جای مرز بندی صریح با رسانه های انگلیسی، تلاش کرد تا صورت مساله را پاک کند و ضمن جاهلانه خواندن تعبیر “لیست انگلیسی”، آن را توهین به شعور مردم معرفی کند.

 

هاشمی از این مساله سخن می گوید که انگلیسی ها تاکنون نتوانسته اند در سطوح بالای کشور نفوذ کنند. اما واقعا نفوذی وجود ندارد!؟ ای کاش جناب آقای هاشمی رفسنجانی به جای مظلوم نمایی و فرافکنی به این سوالی که سالهاست در اذهان باقی مانده است پاسخ می دادند که چرا هنگام بازگشت مهدی هاشمی به ایران در سال ۹۱ رسانه سلطنتی انگلیس اولین رسانه ای بود که اطلاع داشت و خبرش را منتشر کرد؟ چرا مصاحبه اختصاصی فرزند رئیس دولت سازندگی در بی‌بی‌سی فارسی منتشر می شود؟

 

در مجموع شاید بهتر باشد که هاشمی رفسنجانی یک بار هم که شده به جای صرف انرژی در پنهان کردن دشمنی دشمنان انقلاب و دادن آدرس غلط به جامعه صراحتا مسیر خود را از دشمنان انقلاب جدا کند. این مساله در نشان دادن ناتوانی دشمنان در اجرای پروژه های نفوذشان نیز موثر تر خواهد بود.

 

همه اینها درحالی است که امام راحل یکی از ملاکها برای تشخیص افراد را میزان رضایت دشمنان از آنها دانستند و فرمودند هرموقع دیدید دشمنان از شما تعریف می کنند به خود شک کنید.

منبع: جام نیوز