تاریخ انتشار خبر: ۷ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۲۰:۱۳:۴۴
کد مطلب : 110630
خبر و گزارش تصویری شماره 3 ؛

پایان حضور گسترده و کم نظیر مردم آبادان در پای صندوق های رأی/ عیدی که جاودانه شد+ تازه ترین اخبار

مردم قهرمان آبادان با حضور کم نظیر خود در انتخابات امروز ، عید انقلابی دیگری را جاودانه ساختند.

به گزارش عصر آبادان ، انتخابات چهارمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دقایق پایانی خود را می گذراند و مردم قهرمان آبادان همپای ملت بزرگ ایران ، حماسه ای جاوید و عیدی واقعی برای انقلاب رقم زدند.

در آبادان ، ۳۱ نامزد برای کسب آرای مردم با هم به رقابت پرداختند ومردم آبادان امروز افرادی را که اصلح تشخیص دادند انتخاب کردند.

در ساعات پایانی انتخابات ، بازار شایعات داغ داغ بود و گمانه زنی های انتخاباتی قوت گرفت.

برخی با طرح شایعاتی ، از دستگیری یک عضو شورای شهر به هنگام خرید رأی خبر داده اند. خبری که به سرعت در حال انتشار است.البته عصر آبادان نمی تواند صحت این مطلب را تایید کند و تا روشن نشدن واقعیت ، هرگونه گمانه زنی در این باره را رد می کند.

با پایان یافتن زمان رأی گیری ، کار شمارش آراء در شعب اخذ رأی آغاز می شود.بنا بر قانون ابتدا صندوق های مربوط به انتخابات خبرگان شمارش شده و بعد از آن صندوق های انتخابات مجلس شورای اسلامی شمارش می شوند.

entekhabat-7-esfand-(1) entekhabat-7-esfand-(2) entekhabat-7-esfand-(3) entekhabat-7-esfand-(4) entekhabat-7-esfand-(6) entekhabat-7-esfand-(7) entekhabat-7-esfand-(8) entekhabat-7-esfand-(9) entekhabat-7-esfand-(10) entekhabat-7-esfand-(11) entekhabat-7-esfand-(12) entekhabat-7-esfand-(14) entekhabat-7-esfand-(15) entekhabat-7-esfand-(17) entekhabat-7-esfand-(18) entekhabat-7-esfand-(19)