تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۵:۲۵:۱۹
کد مطلب : 90277
با تلاش مأموران نیروی انتظامی؛

پایان زندگی پنهانی ۸ ساله یک جنایتکار

مرد جنایتکار که توانسته بود ۸ سال زندگی پنهانی‌ای داشته باشد با فرار از شیراز به کرمان به دام افتاد.

به نقل از ایران، مرد جنایتکار که توانسته بود ۸ سال زندگی پنهانی‌ای داشته باشد با فرار از شیراز به کرمان به دام افتاد.

 

سرهنگ عبدالعلی روانبخش رئیس پلیس کرمان گفت: هشت سال پیش کارآگاهان محله پاسارگاد شیراز از قتل جوانی اطلاع یافتند که در جریان نزاع و درگیری، با ضربه چاقو به قتل رسیده بود. وی افزود: قاتل پس از جنایت از شیراز به بندرعباس گریخته و بعد از گذشت دو سال به کرمان فرار کرده بود و ۶ سال به عنوان کارگر ساختمانی در کرمان مشغول به کار و زندگی بود. فرمانده پلیس کرمان تصریح کرد: چندی پیش مأموران اطلاعات کلانتری ۲۱ شهر کرمان به یک کارگر ساختمانی مشکوک شدند و موضوع را به صورت نامحسوس در دستور کار خود قرار دادند، تلاش مأموران برای پیدا کردن سرنخ‌هایی از این قاتل فراری آغاز شد و سرانجام آنها توانستند به نتایج قابل توجهی دست یابند.

 

وی افزود: تیمی از مأموران کلانتری ۲۱ برای دستگیری وی، خود را به محل زندگی این قاتل رساندند ولی او پیش از حضور پلیس بار دیگر گریخته بود.

سرهنگ روانبخش گفت: مأموران در ادامه بررسی‌‌های تخصصی موفق شدند سرنخ‌ها و مدارک جدیدی از محل زندگی این مرد به دست آورند و سرانجام متوجه شدند وی به یکی از روستا‌های شهر کرمان متواری شده است و زندگی مخفیانه‌‌ای دارد.

قاتل فراری وقتی دستگیر شد در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد و گفت: روز پیش از قتل با قربانی که همراه یکی از دوستانش بود درگیر شدم و آنها مرا کتک زدند، من نیز فردای آن روز با چاقویی که داشتم ضربه‌‌‌ای به آن جوان زدم و بعد از اینکه متوجه شدم کشته شده به بندرعباس فرار کردم و سپس به کرمان آمدم.