تاریخ انتشار خبر: ۴ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۱:۳۲
کد مطلب : 62049

پایان هولناک خیانت زن ۵۵ ساله +تصاویر

مرد ۶۱ ساله چینی بعد از آنکه همسرش را در کافه‌ای با مرد دیگری می‌بیند خود و همسرش را در آتش به خاکستر تبدیل می‌کند.

مرد ۶۱ ساله چینی بعد از آنکه همسرش را در کافه‌ای با مرد دیگری می‌بیند خود و همسرش را در آتش به خاکستر تبدیل می‌کند.

“چانگ هسو ” مرد ۶۱ ساله چینی که از همسر فاسدش کینه داشت ، بعد از تعقیب و جاسوسی زنش خانم ” لی ” ۵۵ ساله او را در حال ارتباط نامشروع با مرد دیگری در کافه دید.

همسایه این زوج آقای ” چو لی ” می گوید : بین آنها همیشه جرو بحث وجود داشت و  همیشه صحبت در مورد مرد دیگری بود که زن ۵۵ ساله عاشق او شده بود.

وی ادامه داد: اما در شب آتش سوزی جر و بحث آنها دیگر یک دعوای معمولی نبود و به یک ماجرای کشنده تبدیل شد و بعد از جرو بحث آنها، ما همسایه ها همه بوی دود شدیدی را حس کردیم.

همسایه این زوج افزود : ما به سرعت به سمت خانه این زوج رفتیم تا ببینیم چه کاری میتوانیم برای آنها انجام دهیم اما کل آپارتمان آنها در اتش سوخته بود. من شنیدم که آقای  “هسو ” در بین جروبحثشان فریاد می زد : “امشب همه ما با هم میمیریم”.

وی در ادامه گفت: بیشتر از ۱ ساعت طول کشید تا آتش‌نشان ها موفق به مهار آتش مهیب شوند و سپس آنها دو جسد کاملا سوخته، بطری های بنزین  و یک چاقو را به همراه جسد ها در خانه کشف کردند.

پلیس اظهار داشت: در ارتباط با این پرونده به دنبال فرد دیگری نمی گردند، چرا که تمام شواهد و مدارک حاکی از آن است  که آقای “هسو” مسبب حمله به همسرش با چاقو و آتش سوزی است.

پسر این زوج ” تانگ هسو ” ۳۰ ساله اظهار داشت :من یک سال پیش از آن خانه بیرون آمدم چرا که دیگر قادر نبودم جر و بحث های مکرر آنها را تحمل کنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران