تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۹:۵۳
کد مطلب : 99420
رئیس هیئت شنای آبادان:

پایگاه استعدادیابی شنا در آبادان تشکیل شد

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو آبادان گفت: پایگاه استعدادیابی شنا در این شهرستان از فصل تابستان فعالیت خود را آغاز کرد.

علی میاحی ظهر دوشنبه در نشست بررسی مشکلات شنای آبادان که در محل هیئت شنای این شهر برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر حدود شش استخر در آبادان فعالیت می‌کنند که سه استخر متعلق به شرکت پالایش نفت آبادان و به منظور استفاده این مجموعه است.

وی افزود: سه استخر که کاملا در اختیار وزارت نفت است است. یک استخر مربوط به بخش خصوص و یک استخر متعلق به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آبادان که در اختیار پیمانکار است. استخر خلیج فارس آبادان از دیگر استخرها بوده که مخصوص قهرمانی ۵۰ متر است.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو آبادان ادامه داد: برگزاری پایگاه استعدادیابی شنا از برنامه‌های این هیئت برای تابستان است و بر همین اساس از همه افرادی که به استخرهای آبادان مراجعه می‌کنند برای ورزش شنا و تیم واترپلو از آنها استعدادیابی می‌کنیم.

میاحی تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های هیئت شنای آبادان برای سال ۹۴ بر روی تیم‌های پایه مترکز شده زیرا این شهر از گذشته قهرمانان بسیاری را در این رشته داشته و در سطح جهان مطرح بوده است.

وی اضافه کرد: اکنون رئیس هیئت شنای جدید خوزستان با تمام قدرت از شنای آبادان در حال حمایت است تا شنای این شهر به جایگاه گذشته خود باز برگردد.

رئیس کمیته انضباطی هیئت شنا، واترپلو و شیرجه خوزستان توضیح داد: وقتی در آبادان پایگاه استعدادیابی برای شنا و واترپلو تشکیل دادیم، دانش آموزان این شهر را برای این رشته‌ها به دو گروه تقسیم می‌کنیم تا پس از انتخاب آن‌ها را به منظور حضور در تیم‌های کشوری و ملی به سطح آمادگی مطلوب برسانیم.

در این نشست پیشکسوتان شنای آبادان نیز حضور داشتند و به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

مرجع / مـهـر