تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , آبان, ۱۳۹۴ | ۱۰:۴۷:۲۰
کد مطلب : 103793
در غفلت مدیران فرهنگی؛

پای ترانه سرای خواننده های لس آنجلسی به آبادان باز می شود

ترانه سرای خواننده های لس آنجلسی طی روزهای آینده در آبادان به مناسبت رونمایی از اولین کتاب منتشر شده اش برنامه اجرا می کند.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب،ترانه سرای خواننده های لس آنجلسی طی روزهای آینده در آبادان به مناسبت رونمایی از اولین کتاب منتشر شده اش برنامه اجرا می کند.

این ترانه سرا که تصاویر نامتعارف بسیاری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از خود منتشر کرده است بناست با همکاری نهاد کتابخانه ها و حوزه هنری آبادان به این شهرستان سفر کند.

وی چندی پیش به همین مناسبت در اصفهان اجرای برنامه کردکه بنظر می رسد بنا دارد به سفرهای تبلیغی خود در استان های مختلف ادامه دهد.

در همین زمینه  پیش از این بخش خبری ۲۰:۳۰ با انتشار گزارشی از سوابق این ترانه سرا چنین اعلام کرد:”کسی که با شاعران بسیاری که ضدنظام و حتی ضداسلام شعرسرایی کرده اند همکاری داشته است و برای آن ها تبلیغ می کند و از این سو نیز ممنوع الکار است برای برنامه ای فرهنگی دعوت شده است.”

 

 

 

  1. محمد می‌گه:

    وقتی به گاهنامه ای بنام یاد…ی در نمایشگاه مطبوعات امسال که عنوان روزنامه را یدک میکشد و ایضا یارانه قابل توجهی هم دریافت میکند عنوان هفته نامه برتر اعطا میشود شما دیگر از حوزه هنری بعنوان دعوت کننده چه توقعی دارید. ..

    • محمد می‌گه:

      چرا نام گاهنامه مذکور را نقطه جین نموده اید . صدا و سیمای مرکز ابادان با افتخار تمام نام نشریه و مدیر مسول را می برد و اون موقع شما نقطه چین میکنید از چه می ترسید….