تاریخ انتشار خبر: ۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۷:۴۲
کد مطلب : 62149

پتروشیمی بندر امام پیروز شهرآورد خوزستان/ نفت آبادان مغلوب فولاد قزوین

در هفته دوازدهم لیگ ملی بسکتبال کشور تیم پتروشیمی بندر امام پیروز شهرآورد خوزستان شد و تیم پالایش نفت آبادان نیز در مقابل فولاد هفت الماس قزوین شکست خورد.

خبرگزاری فارس: پتروشیمی بندر امام پیروز شهرآورد خوزستان/ نفت آبادان مغلوب فولاد قزوین

به گزارش  عصر آبادان ،در چارچوب هفته دوازدهم لیگ ملی بسکتبال کشور تیم‌های صنایع پتروشیمی ماهشهر و پتروشیمی بندر امام عصر امروز در سالن بعثت ماهشهر شهرآورد بسکتبال خوزستان را برگزار کردند.

در این دیدار که به قضاوت شهرام پرنیاک به عنوان سرداور، محسن روشن‌ضمیر به عنوان داور اول و سیدامین ایزدیار به عنوان داور دوم برگزار شد صنایع پتروشیمی ماهشهر سه بازیکن جدید را به ترکیب تیم خود اضافه کرده بود.

در این دیدار فرید حقایقی، مهدی زکی‌زاده، رضا ببرشکن، امیر ببرشکن و وحید بروجردی پنج بازیکن آغاز‌کننده برای تیم صنایع پتروشیمی ماهشهر بودند و بهنام یخچالی، حامد آفاق، حامد سهراب‌نژاد، میثم میرزایی و محمد جمشیدی نیز پنج بازیکنی بودند که مهران حاتمی به‌عنوان آغازگر دیدار به زمین مسابقه فرستاد.

در کوارتر نخست این دیدار شاگردان مهران حاتمی برتری خود را بر تیم میزبان دیکته کردند و نتیجه این کوارتر را ۲۵ بر ۱۱ به سود خود رقم زدند.

اما در کوارتر دوم علی عموری‌نژاد فرید زرقی، مجید قاسم‌زاده و مجتبی بردبار سه بازیکن جدید تیم خود را به میدان فرستاد تا نتیجه این کوارتر ۱۸ بر ۱۴ به سود ماهشهری‌ها رقم بخورد، هر چند که نیمه نخست با نتیجه ۳۹ بر ۲۹ به سود تیم پتروشیمی بندر امام به پایان رسید.

در نیمه دوم و کوارتر سوم نیز باز شاگردان مهران حاتمی بودند که بازی را در دست گرفته و نتیجه این کوارتر را ۱۴ بر ۴ پیروز شدند تا نتیجه در مجموع به ۵۳ بر ۳۳ برسد.

در کوارتر چهارم و پایانی این دیدار نیز بندر امامی‌ها با نتیجه نزدیک ۲۲ بر ۲۰ همشهری خود را از سد راه برداشتند تا در نهایت ۷۵ بر ۵۳ پیروز شهرآورد بسکتبال خوزستان باشند.

تیم پالایش نفت آبادان، دیگر نماینده استان خوزستان در این رقابت‌ها نیز در قزوین میهمان تیم فولاد هفت الماس این شهر بود.

آبادانی‌ها در این دیدار با نتیجه ۸۴ بر ۷۲ از میزبان خود شکست خوردند تا پنجمین باخت شاگردان هماد سامری در این دور از مسابقات رقم بخورد.

جدول رده‌بندی این مسابقات در این هفته هیچ تغییری نداشت و تیم‌های پتروشیمی بندر امام، پالایش نفت آبادان و صنایع پتروشیمی ماهشهر به ترتیب با ۱۸، ۱۷ و ۱۱ امتیاز در مکان‌های سوم، چهارم و نهم جدول باقی ماندند.

منبع: فارس