تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۷:۲۴:۴۲
کد مطلب : 24530

پخش دیدار پرسپولیس از شبکه ۲ پس از اعتراض هواداران

دیدار ۲ تیم فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس فردا (جمعه) از شبکه دوم سیما به طور مستقیم پخش می‌شود.

به گزارش عصر آبادان ، درپی اعلام برنامه پخش تلویزیونی بازی‌های هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر و اعتراض هواداران پرسپولیس به عدم پخش بازی تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان بنا به گفته مسئولان صداوسیما از شبکه دوم پخش خواهد شد.
وی افزود: برنامه پخش رقابت‌های فوتبال همواره از سایت ورزش ۳ اعلام می‌شد اما امروز (پنج‌شنبه) با وجود اعلام پخش بازی‌ تیم‌های مدعی در شبکه‌های سه، ورزش و شما هیچ اشاره‌ای به پخش بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان نشده بود که این موضوع به اعتراض هواداران، ایمیل‌های فراوان آنها به سایت باشگاه و تماس‌های تلفنی هواداران در این باره منجر شد.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: با توجه به خواست هواداران پیگیری‌های لازم را انجام دادیم و آقای هاشمی تهیه کننده برنامه فوتبال برتر و مسئول پخش بازی‌های لیگ به ما اعلام کرد دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان از شبکه دوم سیما به طور زنده پخش می‌شود و سپس این موضوع در سایت مذکور هم درج شد.
همچنین دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز از شبکه ورزش، بازی تیم‌های نفت تهران و سپاهان اصفهان از شبکه شما و دیدار ۲ تیم استقلال و تراکتورسازی تبریز از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.
منبع: سایت باشگاه پرسپولیس