تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۳:۴۷
کد مطلب : 22582
تصمیم جدید مسوولان پرسپولیس برای حل مشکلات مالی/

پرداخت پول دستی به بازیکنان پرسپولیس ممنوع شد!

مسوولان باشگاه پرسپولیس ظهر امروز به منظور بررسی شرایط کنونی باشگاه و برنامه های کادر فنی برای دو هفته پایانی رقابت های لیگ برتر در دفتر بهروز منتقمی تشکیل جلسه دادند تا شاید با اخذ تصمیمات جدید مسیر را برای موفقیت شاگردان علی دایی هموار سازنند.

در این نشست که در دفتر کار قائم مقام باشگاه پرسپولیس برگزار شد، علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به همراه محمد پنجعلی حضور داشتند که این دو با ارائه گزارشی از وضعیت تیم خواستار رفع فوری انتظارات مالی بازیکنان تیم شدند تا آنها بدون دغدغه به مصاف حریفان دو هفته پایانی خود برود و بدون استرس به دنبال کسب عنوان قهرمانی باشند.
بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه درباره این نشست گفت: جلسه بسیار خوب و صمیمانه ای داشتیم و درباره مسائل مختلف تیم فوتبال به گفتگو و تبادل نظر پرداختیم. چگونگی سفر تیم به اهواز برای آخرین بازی رقابت های لیگ برتر، تمهیدات ویژه برای دیدار پرسپولیس و راه آهن، همچنین چگونگی پرداخت بخشی از مطالبات اعضای تیم فوتبال از جمله مسائلی بود که در جلسه امروز درباره آن تبادل نظر شد.
منتقمی تصریح کرد: هواداران پرسپولیس به طور حتم با درک شرایط و اهمیت بازی پرسپولیس و راه آهن حضور گسترده و پرشوری در استادیوم آزادی خواهند داشت و با تمام وجود تا دقیقه ۹۰ از تیم محبوب خود حمایت خواهند کرد و در برتری پرسپولیس در این بازی سهیم خواهند بود. نقش هواداران در دو هفته پایانی بسیار ویژه و تاثیرگذار خواهد بود. پرسپولیس با حمایت همه جانبه هوادارانش، درایت کادرفنی، تلاش همت و صبوری بازیکنان توانسته از شانس قهرمانی برخوردار باشد و حالا باید در دو هفته پایانی همه همدل و متحد در کنار هم برای سربلندی پرسپولیس تلاش کنند. امیدواریم هواداران در بازی مقابل راه آهن حضور گسترده و پرشماری در استادیوم آزادی داشته باشند.
منتقمی ادامه داد: در جلسه امروز آقای دایی از تلاش بازیکنان و صبوری آنها به واسطه مشکلات مالی تقدیر و تشکر کردند. همچنین مقرر شد از این پس هرگونه پرداختی به اعضای تیم فوتبال از طریق واریز به شماره حساب آنها انجام شود. ما تلاش کردیم تا مبلغی ظرف روزهای آتی بین اعضای تیم فوتبال تقسیم شود. می دانیم که بازیکنان و اعضای تیم در فصل جاری با مشکلات زیادی مواجه بودند و مطالبات آنها به رغم پرداختی روزهای آتی باقی خواهد ماند. امیدواریم شرایطی فراهم شود تا مشکلات مالی پرسپولیس به طور اساسی و ریشه ای حل و فصل شود. جا دارد از تلاش های اخیر وزارت ورزش و جوانان و همکاری فدراسیون، سازمان لیگ و نهادهای ذیربط تقدیر و تشکر کنیم.
همچنین در نشست امروز ایمان زاده ذیحساب جدید باشگاه پرسپولیس و عاشوری مدیر مالی باشگاه نیز حضور داشتند.