تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۷:۳۵
کد مطلب : 109307

پرستاران دانشکده علوم پزشکی آبادان در جمع برترین‌های ایران

سه نفر از کادر پرستاری دانشکده علوم پزشکی آبادان در جمع برترین‌های پرستاری ایران قرار گرفتند.

۱۹۹۷۹۶۷

به گزارش عصر آبادان، در جشن روز پرستار سه نفر از کادر پرستاری دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان در جمع برترین‌های پرستاری ایران قرار گرفته و تقدیر شدند.

این گزارش حاکیست در این آیین سکینه حسینجانی، مدیر واحد پرستاری ستاد دانشکده علوم پزشکی آبادان به عنوان مدیر نمونه پرستاری کشور، عذرا شاه‌نظری نجف‌آبادی، پرستار شاغل در بیمارستان آیت‌اله طالقانی آبادان به عنوان پرستار نمونه کشور و کفایت آلبوغبیش، کارشناس اتاق عمل شاغل در بیمارستان شهید معرفی‌زاده شادگان؛ تقدیر شده و لوح تقدیر و هدیه خود را از دست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کردند.

گفتنی است مراسم روز پرستار با حضور دکتر سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر محمد میرزابیگی، معاون پرستاری و دکتر محمد آقاجانی، معاون درمان وزیر بهداشت در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم ضمن معرفی پرستاران نمونه کشوری از خانواده پرستار شهید حمیدرضا اسداللهی شهید پرستار مدافع حرم که هفته‌های گذشته به دست نیروهای تکفیری در سوریه به شهادت رسید، تجلیل شد.

همچنین از خانواده پرستار محمدی که به دست نیروهای تکفیری اسیر شده است نیز تقدیر شد.

در این مراسم از خانواده مرحوم محمد رضایی ثانی، پرستار نیشابوری که حدود یک ماه پیش بر اثر ابتلا به آنفلوانزا از طریق سرایت از بیماری که تحت مراقبتش بود درگذشت نیز تجلیل شد.

همچنین سعیده الهی، پرستار دانشگاه علوم پزشکی کرمان که خود و خانواده‌اش به بیماری آنفلوانزا مبتلا شده بودند و همچنین محمد سنچولی پرستار حج تمتع ۹۴ که در فاجعه منا حضور داشت، نیز مورد تقدیر وزیر بهداشت قرار گرفتند.

  1. ناشناس می‌گه:

    یه خسته نباشید صمیمی برای این عزیزان ..