تاریخ انتشار خبر: ۴ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۳:۴۱
کد مطلب : 41334

پرواز آسمان در فرودگاه اهواز زمین‌گیر شد

بامداد امروز پرواز شماره ۸۳۶ هواپیمائی آسمان به مقصد مشهد مقدس با ۱۰ ساعت تأخیر سبب سرگردانی و بلاتکلیفی مسافران شد.

 به گزارش عصر آبادان،  پرواز شماره ۸۳۶ هواپیمائی آسمان به دلیل نقص فنی لغو شد که سبب سرگردانی و بلاتکلیفی مسافران این پرواز شد.خبرنگار ما برای جویا شدن از دلایل لغو به فرودگاه اهواز اعزام شد که با توهین و عدم پاسخگوئی مسئولان فرودگاه مواجه شد.

معاون عملیات فرودگاه در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چه کسی باید پاسخگو باشد اظهار کرد: ساعت ۲ بامداد است و کسی در فرودگاه نیست.

سرگردانی مسافران اهواز – مشهد تا ساعت ۴ بامداد ادامه داشت و قرار شد پرواز اهواز – تهران لغو تا مسافران مشهد پس از ۱۰ ساعت تأخیر راهی مشهد شوند.

این اقدام مسئولان هواپیمائی آسمان سبب شد که مسافران پرواز اهواز – تهران جلوی درب دفتر این هواپیمائی تجمع کنند هرچند جوابی نگرفتند.

مسئولان دفتر هواپیمائی آسمان مستقر در فرودگاه اهواز با بیان اینکه اجازه گفت‌و‌گو نداریم گفتند: باید معاون عملیات و حراست فرودگاه اجازه گفت‌و‌گو را بدهند.

معاون عملیات و فرودگاه و کشیک حراست با بیان اینکه دفتر هواپیائی آسمان می‌تواند گفت‌و‌گو کند، اجازه گفت‌و‌گو با مسافران پرواز رابه خبرنگار ما نداد.

مسئولان هواپیمائی آسمان فقط به گفتن نقص فنی هواپیما مانع از پرواز شده بود بسنده کردند و تأکید کردند: اجازه گفت‌و‌گو با خبرنگاران را نداریم.

منبع: تسنیم